някой ползвал ли е колан за бременни?

  • 408
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
С търсачката не можах да намеря достатъчно инфо.  Започна да ми тежи корема, направо ми виси надолу (чувствам се като вълка от червената шапчица),  съответно и кръста ме наболява доста. Дали ще облекчи положението един такъв колан?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На мен много ми помогна колана, но по принцип имам проблеми с гръбнака.Чувствах се много по-добре като носех колана.Наистина има доста подобни теми и за да не се повтарят комичните спорове уточнявам, че става въпрос за колан за бременни, а не за ластични гащи Party

# 2
  • Мнения: 3 478
Да, аз носих, и при мен определено имаше полза. Носих ниско през цялата бременност и доста рано започнах с колана. Болката не изчезва 100%, но имаше огромна разлика за мен.

# 3
  • Мнения: 2 401
Много благодаря за отговорите. А този който се предлага от Данет дали е добър или от другаде да си потърся?

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз си купих моя от мазазина за бременни в безистена на Ботев, точно срещу Жданов.Беше 13лв., на другите места беше адски скъп.Помня, че подобен в друг магазин предлагаха за 55лв.И си беше точно колан, не под формата на бельо.След раждане служи за прибиране на корема, просто се обръща приставката която подпира кръста да е на корема.

Общи условия

Активация на акаунт