Беба ака в бяло?

  • 1 039
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 804
 Започнах вече да се притеснявам и да се чудя защо бебка ака бяло, прилича на айрян с топченца. Имам ли причина да се тревожа? А дали се дължи на зъбчетата, които изникват сега?
  Вече имаме едно зъбче от преди няколко дни, когато започна да отказва твърди храни. Сега е от два-три дни е само на кърма. Акото и стана жълто, а сега изглежда бяло Shocked и доста често започна да ака, дори 2 пъти през ноща newsm78 И доста реве, дано да не основателно притеснениято ми. Ако сте имали подобен проблем или знаете на каво се дължи, моля споделете Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 095
Бялото според мен е от кърмата, а честото ходене може и да е от зъбчетата.

Моя се разхлабваше и после вдигаше температура за кътниците.

Набюдавай я. Дано няма нищо. И весела и спокойна Нова година

# 2
  • Мнения: 804
 Благодаря ти Дино, дано де от зъбките , че се тревожа. Весело посрещане на Новата година и на вас!

# 3
  • Мнения: 98
Имаше там някакъв вирус....rotavirus Thinking
Но щом няма растройство и темп. едва ли е нещо сериозно. Провери с лекар за всеки случай.
На моето бебе пък акото не мирише, ама хич, и грам даже. И това от два дни така....странно.

# 4
  • Мнения: 1 428
АЪко до няколко дни не се оправи ,най добре изследвайте чернодроните ензими-АЛАТ и АСАТ.Когато те не са наред акото става бяло.Но може да е бяло и от хиляди други причини.Една подробна кръвна картина ще даде яснота.

# 5
  • Мнения: 4 414
най добре изследвайте чернодроните ензими-АЛАТ и АСАТ.Когато те не са наред акото става бяло.Но може да е бяло и от хиляди други причини.Една подробна кръвна картина ще даде яснота.
подкрепям!
акото не може да е бяло от кърмата! по-добре го обсъдете с лекар.
стискам палци, всичко да е наред! Praynig

# 6
  • Мнения: 270
Според мен трябва да се обадите на лекаря. Акото не може да е бяло от кърмата. Един път ми се наложи да водя сина си на доктор, защото акаше зелено, а беше само на кърма. Лекарят ме успокои, че е нормално акото да е жълто или зелено. Поддчерта обаче да внимаваме акото да не е с РОЗОВ, ЧЕРЕН ИЛИ БЯЛ ЦВЯТ, защото първите два се приемат за признак за кръв в изпражненията, а белия цвят за сериозен проблем (евентуално с чернодробните ензими). Не искам да те плаша, просто споделям, това което на мен, тук в Канада ми казаха лекарите. Стискам палци всичко да е наред с малката душичка.

# 7
  • Мнения: 747
Вероятен проблем с жлъчката newsm78- тогава може да стане бяло акото Sad Консултирай се с лекар непременно.

# 8
  • Мнения: 153
Бебето на моя приятелка имаше същия проблем.При него се оказа, че е алергия към лактозата.Ако му даваш каквито и да е млечни продукти или ако ти приемаш много такива, преустанови за известно време и виж дали ще има подобрение.При всички случаи е най-добре да се консултираш с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт