Страх

  • 1 840
  • 25
  •   1
Отговори
Помощщщ...... много искам бебче обаче се страхувам и притеснявам за много неща Weary Например ме е страх че ако имаме бебе ще обръщаме повече внимание на него и няма да се обичаме с приятелят ми колкото се обичаме сега,че може след като се роди бебето да сажалявам някакви такива глупости все ми идват на акъла а същност много искам вече да си имаме детенце все още съм на 18 но искам newsm03 Сега само трябва да спра да мисля тези глупости и да действаме по въпроса даже мисля да започнем от тази вечер fertilizationКажете ми моля ви вие притеснявали ли сте се за тези неща и това нещо нормално ли е че ще полудея вече smile3537

# 1
  • Мнения: 139
мисля, че все още си прекалено малка.
поне аз на 18 бях де.
моля те не се засягай, всеки си е различен.
ако смяташ, че наистина ти се става мама, давай.
при мен нещата се случиха спонтанно и случайно,
не сме планирали предварително. но аз съм на 29 почти Simple Smile.
просто реших да си го родя и живот и здраве скоро си чакаме девойката Simple Smile.
ти не се шашкай, а действай.
няма какво да му мислиш, тея неща с мислене не се получават.

хайде весело посрещане на новата година, много късмет и осъществени мечти.

# 2
  • Мнения: 2 821
Я си поживейте още...имаш време и за деца...аз като бях на 18 ме занимаваше основно мисълта дали ще ме приемат студентка...

# 3
  • Мнения: 1 404
аз мисля, че на 18 ти е твърде рано да мислиш за бебе... Сега му е времето да се наслаждаваш на младостта си, на приятеля си. Да влезеш да учиш...

Освен това, когато наистина си готова за дете такива мисли изобщо няма да ти  минават през главата.

 Wink

# 4
  • Берковица
  • Мнения: 25


Освен това, когато наистина си готова за дете такива мисли изобщо няма да ти  минават през главата.

 Wink
[/quote] newsm10 И мен на 18 съвсем други неща ме вълнуваха. Бях решила че ще имаме дете като навърша 25-26, но и тогава не се чувствах готова. Така че мила имаш време за дете. Поживей си малко, а когато му дойде времето ти сама ще разбереш! newsm53 И съм почти 100% сигурна , че такива мисли въобще няма да ти минат през главата.

# 5
  • Мнения: 10 983
...аз като бях на 18 ме занимаваше основно мисълта дали ще ме приемат студентка...

 Peace Peace

За деца не съм си помисляла дори за миг.

# 6
  • Мнения: X
На 18  Rolling Eyes мисля, че е доооооооста рано. Я си поживей още три - четири години поне пък после му мисли.

# 7
  • Мнения: 891
Рано ти е !  Peace Поживей си !
Децата няма да избягат  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 478
Мдааа, притеснявах се като бях на 18, ама най-вече да не забременея  Mr. Green. Майтапа на страна. Никой не може да ти каже кога е най-правилният момент за теб, нито дали си дорасла или не дорасла за тази стъпка. Сега на нас ни се струва че ти е ранко, но ти ако го чувстваш по друг начин, кои сме ние та да те съдим. А какво мисли приятелят ти?
От личен опит казвам, че аз изчаках и станах мама на 29, но аз така ги чувставах нещата. Има мнооого по-млади мами от мен, които също са много щастливи, така че няма правилна възраст за това. Просто сядай с избрания татко и си решете. Успех каквото и да решите.

# 9
  • Мнения: 7 474
Аз родих на 25 , ако ме питаш сега бих родила на 28 поне Laughing Поживей си още, да искаш дете е едно , а да го имаш и да носиш отговорност съвсем друго. Изобщо не е лесно, нито физичиски, нито финансово, нито дори психически. Нищо не е същото след появата на дете, наистина нищо Stop Радост е наистина , но когато е навреме и си готов за това. Peace

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 16:55 от Leo*

# 10
  • Мнения: 362
 На 18 и аз мечтах за деца от приятеля ми който да отглеждаме с много любов,само че докато мечтаех учихме,завършихме,работихме,обичахме се и сега вече на 27 години мечтата ми е на път да се осъществи.Не се обичаме по малко отколкото на 18 даже напротив и не мечтая по малко от тогава даже напротив.Искам да кажа че мечтите са за това да ги осъществяваш,но да не съжеляваш после.И все пак прави каквото ти подсказва сърцето.  bouquet А и е важно какво ,мисли приятеля ти.

# 11
  • Мнения: 1 183
Ами какво да ти кажа,щом си решила да си имаш бебе е много хубаво,но наистина на 18 аз мислех за съвсем други неща,но това е твое решение и ти пожелавам успех Peace

# 12
  • Мнения: 174
Най-вече следвай сърцето си!...Наистина на 18 е малко рано,но ако всичко ви е осигурено и има къде да живеете с мъжо по-добре малко по-рано отколкото на 30.
Аз съм на 22 и вече съм мама,с приятеля ми решихме да си имаме бебе и то вече е налице...хората ми казваха че съм още млада за дете,но аз си реших все пак ,а и мъжо е на 30 няма да става татко на дърти години я..Да ме извиняват по-големите мами и татковци...
ама детенце да е живо и здраво не искам като стане примерно на 20,аз да съм на 50  Rolling Eyes
ужас

# 13
  • Мнения: 3 092
Така като чета си мисля за това че май психически не си готова за бебе , а за мен това  е най-важната предпоставка да си имаш такова.
Възможно е и да греша , но си помисли добре. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 227
Най-вече следвай сърцето си!...Наистина на 18 е малко рано,но ако всичко ви е осигурено и има къде да живеете с мъжо по-добре малко по-рано отколкото на 30.
Аз съм на 22 и вече съм мама,с приятеля ми решихме да си имаме бебе и то вече е налице...хората ми казваха че съм още млада за дете,но аз си реших все пак ,а и мъжо е на 30 няма да става татко на дърти години я..Да ме извиняват по-големите мами и татковци...
ама детенце да е живо и здраво не искам като стане примерно на 20,аз да съм на 50  Rolling Eyes
ужас
Ей с това изказване изби рибата направо. Нищо лично ама какво лошо да гледаш дете и на 30 и на 40?!!

Сега по темата: ако се чувстваш готова (а ти май не се чувстваш след като си задаваш такива въпроси) давай. Помисли си добре, защото едно дете е както и най-голямата радост, така и най-голямата отговорност. Каквото и да решиш желая ти успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт