Сребърна вода

  • 451 304
  • 764
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 578
Аз също искам да кажа, че съм доволна от сребърната вода. Тази на Аркол използвам, защото само нея намирам в аптеката. През зимата се заразих с конюнткивит и три месеца не можах да се оправя с всевъзможни капки за очи. Накрая питах очната лекарка дали ще ми навреди ако си капя сребърна вода в очите и тя каза, че е безопасно и ако не ми помогне поне няма да ми навреди. И взе че ми мина....чак не повярвах. Разбира се не мога да съм сто процента сигурна, че е то това само, защото ползвах и капки, но за мен ефекта беше точно от водата. Сега с тампонче вечер си забърсвам очите, както и на малкия - сутрин и вечер като го взема от градина.
Искам да попитам някой дали я е ползвал при бактериални или гъбични инфекции на влагалището?И ако да да каже как точно. Сигурно пише някъде в темата, но е много дълга и нямам време цялата да я чета Embarassed

# 466
  • Мнения: 1
и аз излекувах кониуктивита.изключително упорит.пробвахме всичко антибиотични и стероидни капки нищо не помогна.тази вода върши чудесано деиства по бавно.но наи-важното безвредна е.

# 467
  • Мнения: 1
един татко защо не казваш как да си приготвим сребърната вода аз също съм доволна от Аркол но ако мога да си я приготвям ще ми е по спокойно какво пие семейството ми

# 468
  • Мнения: 27
Няколко фирми продават апарати за правене на сребърна вода в домашни условия и аз се чудя много напоследък дали да не си купя, тъй като ние я ползваме тази вода ежедневно, особено при детето. При хрема или запушен нос капя обилно в нослето с капкомер, профилактично му давам един-два пъти дневно да пие направо от шишенцето / купувам от аптеката Аркол/, имаме и богат опит при лечението на упорити ечемици, които лекарите искаха да оперират - слагам тампон напоен със сребърна вода за около пет минути върху окото, или просто му почиствам очичките вечер преди лягане. Аз лично ползвам тази вода за почистване на лицето си и съм изключително доволна. А, забравих да спомена, че няколко пъти съм промивала раните след падане на моя палавник - много добре дезинфекцира и промива.

# 469
  • Мнения: 578
В друг форум четох мнения на Д-р Михайлов, който е известен хомеопат, че тези уреди на се много ефективни, защото трябвало да е дестилирана водата, да е не знам какво среброто и т.н....Едрината на частиците, които се получават също е от много голямо значение...иначе идеята за домашно приготвяне е много добра и предполагам ще е доста по-икономично, защото и аз много често я употребявам, а е около 3 лева едно шишенце...И за около седмица свършва... Tired

# 470
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В друг форум четох мнения на Д-р Михайлов, който е известен хомеопат, че тези уреди на се много ефективни, защото трябвало да е дестилирана водата, да е не знам какво среброто и т.н....Едрината на частиците, които се получават също е от много голямо значение...иначе идеята за домашно приготвяне е много добра и предполагам ще е доста по-икономично, защото и аз много често я употребявам, а е около 3 лева едно шишенце...И за около седмица свършва... Tired

Аз си купих уред и си правя сребърна вода. Не го знам този д-р хомеопат, до колкото знам сребърната вода не е хомеопатично средство, или поне до колкото съм запозната с хомеопатията. На моя син хомеопатията не му действа, за разлика от сребърната вода. А след като четох, за хомеопатията, че в нея нямало лекарствени вещества, а разчитали на някаква си космическа енергия, и съвсем ми се стори дрън, дрън и изобщо не и се доверявам вече. Та да се върна на темата за сребърната вода.
Купешка или домашно правена. Не знам какво имат в предвид домашно приготвена, аз си купих уред който ми прави сребърна вода. Мога да кажа, че водата която си правя е с по-голямо съдържание на сребро и се усеща голяма разлика във вкуса между купешката и домашната. И ми се струва, че за по голяма печалба купешката я разреждат. В упътването към всяка кана за сребърна вода си пише каква вода може да се използва и пише, че не трябва да е дестилирана. Аз ползвам трапезна вода, изворна.

# 471
  • Мнения: 578
Ето линк към темата, която споменах - от форума на "Часът на мама" е. Преди време редовно я следях там, но стана много голяма и сега нямам нерви.
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=3837
На много места бяха обсъждани тези уредчета и аз исках да си купя, но се разколебах.

# 472
  • Мнения: 641
А след като четох, за хомеопатията, че в нея нямало лекарствени вещества, а разчитали на някаква си космическа енергия, и съвсем ми се стори дрън, дрън и изобщо не и се доверявам вече.

Може ли повече инфо за тази космическа енергия? Защото за първи път чувам такова нещо.

# 473
  • Мнения: 1 708
А след като четох, за хомеопатията, че в нея нямало лекарствени вещества, а разчитали на някаква си космическа енергия, и съвсем ми се стори дрън, дрън и изобщо не и се доверявам вече.

Може ли повече инфо за тази космическа енергия? Защото за първи път чувам такова нещо.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0

# 474
  • Мнения: 1 351
Здравейте ! Имам един въпрос , на който може и да има побликуван отговор вече , за което се извинявам . Къде във Варна мога да си купя сребърна вода?
Благодаря ви предварително.
Бременна съм в 8-ят месец и от близо месец си лекувам ухото и гърлото и имам хрема , но безрезултатно . Изпих какви ли не хапчета и капки по лекарско предписание , разбира се , но полза никаква . Вече всикнах да не чувам , но се притеснявам от трайни поражения. Реших да пробвамъс сребърната вода .

# 475
  • Мнения: 1 922
Здравейте ! Имам един въпрос , на който може и да има побликуван отговор вече , за което се извинявам . Къде във Варна мога да си купя сребърна вода?
Благодаря ви предварително.
Бременна съм в 8-ят месец и от близо месец си лекувам ухото и гърлото и имам хрема , но безрезултатно . Изпих какви ли не хапчета и капки по лекарско предписание , разбира се , но полза никаква . Вече всикнах да не чувам , но се притеснявам от трайни поражения. Реших да пробвамъс сребърната вода .

Аркол продават в Санита(до окръжна болница) и Първа частна аптека на Червения площад,а Армакс съм купувала от аптеки Ваня Дечева.Сигурно има и на други места ,но тези ги знам  от опит Laughing

# 476
  • Мнения: 1 351
Живанка , много ти благодаря !

# 477
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А след като четох, за хомеопатията, че в нея нямало лекарствени вещества, а разчитали на някаква си космическа енергия, и съвсем ми се стори дрън, дрън и изобщо не и се доверявам вече.

Може ли повече инфо за тази космическа енергия? Защото за първи път чувам такова нещо.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0

Не съм търсила информация. Каза ми го медицинска сестра привърженичка на хомеопатията, лекуваща семейството си така. Разви ми цяла теза, която не запомних, но това ми направи силно впечатление.

# 478
  • Мнения: 1 351
Привет на всички !
Купих си сребърна вода от Санитата- на центъра  във Варна / нали питах къде я има /, и не това е най- важното ,- бях оглушала и след три седмици лечение с какви ли не лекарства вкл. и аугментин, чак сега взех да чувам -  не мога да повярвам , егати резултатът - със сигурност ще си купя уред за правене на сребърна вода. Смятам до си правя промивки , защото от бременността такива гъби завъдих , че не е за разправяне , а и няма с лекарства ефекта е моментен.
Желая на всички успех с лечението със сребърната  вода !

# 479
  • Мнения: 94
Здравейте на всички.
Зарибих се по сребърната вода от тази тема,
купих си и я добавих към розовата вода,
за почистване на лицето.
Забелязвам обаче,че лицето ми сякаш започна да сивее.
Та въороса ми е дали е от сребърната вода?

Общи условия

Активация на акаунт