Честита Нова Година

  • 989
  • 8
  •   1
Отговори
  • Трявна
  • Мнения: 174
Освен време за подаръци и изобилие, забавления, приятни мигове с любими хора, Нова година  е и време за равносметка. newsm12 Понякога сме доволни от постигнатото през старата година, понякога едвам сдържаме сълзите си на разочарование и болка от провала. Задаваме си безброй въпроси: newsm78

 Confused:Какво свърших през годината? – Опитваме се да отметнем всички положителни неща, които сме били планирали за изминалата година и сме успели да ги реализираме, благодарение на нашата организираност, упоритост и трудолюбие. Ако сме честни, понякога си признаваме, че тази година просто сме имали късмет, нещата въпреки нас да се подредят по един великолепен начин.

 Confused:Какво още можех да направя? – Това е въпросът, който ни мъчи първите дни от Новата година. Ако сме от категорията максималисти си казваме, че животът е твърде кратък, а ние не сме успели да свършим и половината от нещата, които сме искали. Обещаваме си, че догодина не само ще наваксаме пропуснатото, но си правим още по-грандиозни планове за осъществяване.

И накрая остава един безмълвен въпрос? – Защо? Защо все така? Защо все на мен? Защо по това време на годината? Защо не беше по-иначе? Защо съм такава? Защо съм вечния карък? Защо?  newsm45

В крайна сметка, ако сме оцелели, живи сме и сме здрави и тази година, имаме шанс за бъдеще. Време е да се научим да ценим и малките неща, да не правим грандиозни неосъществими планове, особено ако не всичко зависи само от нас.

Пожелавам на всички момичета във форума по-добра, по-богата, по-щастлива Нова Година - пълна със детски смях и семейно щастие и нека догодина - когато настъпи часът за равносметка - да погледнем смело назад - и си кажем :
Живях достойно, постигнах много, нямам скрити грехове и зли помисли...
  newsm10

# 1
  • Мнения: 677
ЧЕСТИТА НОВАТА 2007 ГОДИНА.

За всички да е здрава,весела,благодатна и пълна с игри  и чудеса с нашите деца.

Дай Боже тази година много деца да намерят своите мама и тати,и много семейства да са щастливи.

Бъдете здрави и Бог да благослови вас и любимите ви хора.

Обичай те се и се усмихвайте.

Всичко най-красиво и добро в сърцата на всички.

 1dating  newsm07  family6
  bouquet

# 2
  • космополитно
  • Мнения: 941
Привет на всички съфорумци с новогодишна дата!

От сърце желая щедра и благосклонна Нова 2007 Година, белязана с много здраве, душевна хармония, удовлетворяващи контакти и усещане за пълнота във всички сфери на живота!  love001

...Нова година  е и време за равносметка. newsm12  Задаваме си безброй въпроси: newsm78

 Confused:Какво свърших през годината?
 Confused:Какво още можех да направя?...

Sarlita, предстоят толкова много дни от тази година и може би още много години в живота ни (тук вече контрола нe ни принадлежи)HugАко ти е посилно задгърби равносметките... Ти и аз посрещнахме своята последна новогодишна нощ без нашите деца... smile3518 И не защото сме "каръци", а защото ни се предоставя време за проверка на нашето търпение и мотивация! Един многоуважаван от мен човек тук често казва: " Много мина, мъничко остава!"...
Беше време, когато на границата между две години правих опити за рекапитулация; пожелавах си съкровенни неща... До момента, когато красноречиво ми беше подсказано, че времето, с което разполагаме може да е различно от нашите очаквания... Започнах да виждам красотата, щастието и пъстротата във всяко свое преживяване.  Nature Sunny  Nature Partly Sunny dancing Flowers Bouquet: newsm71 1dating  kaffeetrmker_2   typeuu:newsm41... Чувствам се богата с това, че ме има, че чувствам земята под собствените си крака (видях хора загубили крайници, способност да се движат изобщо)...Радвам се на новите си познанства, на старите си приятелства... Научих се на мъдростта да предприемам конкретни действия там, където зависи от мен нещата да претърпят желана промяна; научих се и да предоставям на живота и събитията в него, възможността да следват своя естествен ритъм.

Ръководя се от латинската максима:"Carpe diem=Живей за мига!", която подарявам на всички ви тук!
Изживейте с чувство за признателност всички мигове, които Новата 2007 Година ще Ви предостави: щастливите ни правят по-богати и по-добри, а не дотам щастливите-по-мъдри! Two Hearts newsm10

# 3
  • Мнения: 3 715
Честита нова година на всички! Пожелавам ви много здраве, щастие и късмет! За моето семейство изминалата година беше изпълнена предимно с неприятни емоции, болести на членове на семейството, едната от които с неизбежен край, но животът продължава и влизаме в новата година изпълнени с надежда. Дано за всички нас тя е успешна и ни донесе само радост!

# 4
  • Мнения: 358
ЧЕСТИТА НОВА  ГОДИНА 2007

# 5
  • Мнения: 127
Честита Нова Година 2007

Да сте живи и здрави и само радост да ви спохожда през новата година.

# 6
  • Мнения: 273
Честита Нова Година.
Пожелавам на всички европейски стандарт, европейско самочувствие и източно спокойствие и веселие. Спорна, здрава и щастлива година.

# 7
  • Мнения: 6
 ЧЕСТИТА НОВА 2007 ГОДИНА! Пожелавам на всички една здрава , усмихната и изпълнена с емоции година!За мен и моето семейство изминалата година мога да кажа че беше щастлива защото имаме нов член в нашето семейство и успешна.

# 8
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Да е честита,спорна,щастлива и мирна 2007 година за всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт