Концерта в памет на Фреди Меркюри.....

  • 2 241
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Той вече е към края си, но ......

Толкова силно ме развълнува..... Куин е любимата ми група..... А концерта бе някъде 1-2 години след смърта на Фреди Меркюри и ме върна към такива спомени.........

Гледахте ли го???? Беше удоволствие за мен да видя отново Джордж Майкъл, Елтън Джон, Лиза Стенсфийлд и пр......

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Аз също го гледах...супер беше Simple Smile И какви са млади всички тогава  Mr. Green

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 576
И за мен беше удоволстивие да го гледам.
Наистина толкова млади са били и как времето лети.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 479
Страхотен концерт! Сега не го гледах, имам го записан от когато го даваха преди 10 или повече години. Любими са ми изпълненията на Ани Ленъкс и Дейвид Бауи, на Аксел също  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 605
Аз го проспах. По коя програма го даваха?

# 5
  • Мнения: 2 755
Не само го гледах, но и си пях. Супер беше концерта. newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 472
И аз си го записах преди повече от 10 години. Концерта беше 4 часа и се принудих да орежа някои песни, за да ми се вмести в 3-часовата VHS касета. КОнцерта е върха! ШОУТО ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖИ! Колко е вярно това.

# 7
  • Мнения: 648
    Имаме си го този концерт на видеокасети и е част от "Златния фонд" в мамини Flutter
  Грандиозен спектакъл Peace

# 8
  • Мнения: 1 770
Фреди и Queen са ми били винаги голяма любов. От малка обичам музиката им, до ден днешен. Гледах и концерта. Определено много малко изпълнители ми харесаха как пеят песните на Фреди, щото гласът му просто е незаменим, но все пак, приятно ми беше да слушам и да си пея с тях.
За тези, които обичат да си пеят песните им, в датата могат да се изтеглят оригинални инструментали на най-известните им песни.  Peace

# 9
  • Мнения: 7 837
Ооо, помня го. Невероятен...
Помня и тогава гафа на Канал 1, които прекъснаха за новини и Митко Цонев най-нагло съобщи - в момента свирят Металика, а ние продължаваме с новини от незнамкъде си  Close

# 10
  • Мнения: 413
Ооо, помня го. Невероятен...
Помня и тогава гафа на Канал 1, които прекъснаха за новини и Митко Цонев най-нагло съобщи - в момента свирят Металика, а ние продължаваме с новини от незнамкъде си  Close

И аз го помня тоя момент - много сериозно се бях замислила да щурмувам БНТ тогава  smile3512

Иначе прекрасен концерт  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 881
Аз съм го пропуснала newsm45

Но честно казано винаги ми е тъжно, когато слушам негови песни в изпълнение на други звезди...

А Фреди е просто незаменим..........

# 12
  • Мнения: 6 206
А има ли ги някъде качени тези неща?
Страхотно ми хареса Ани Ленъкс...

Общи условия

Активация на акаунт