Можете ли да си представите - полиция навръх Нова Година?!

  • 5 812
  • 63
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 245
Можете ли да си представите що за чудо - съседите ни извикаха полиция навръх Нова Година  #Cussing out, че сме били много шумни. И то не е било да кежем късно вече (5 - 6), а в 1ч. - непосредствено след наздравицата. Чудя се и не мога да си обясня що за хора са това - ми те не празнуват ли  newsm78 Развалиха ни празника тъпите комплексари (извинявам се, но не мога да се сдържа). А и не беше чак толкова шумно, действително слушахме силна музика, но не по-силна от всички около нас. Абе не знам...нямам думи да опиша възмущението си и всички мисли, които ми минават през главата. Най-тъпото е, че ни викат полиция за втори път, а първия път дори не слушахме музика, а по-силно си говорехме (с компания приятели). Друг път са казвали, че детето много го чували да реве вечер и то в период, в който тя въобще не ревеше  Wink. Вчера, когато отворихме на полицаите, единият от комплексарите  Laughing си позволи да сипе безпочвени обвинения - били сме безработни, правели сме незнам си кво (не го чух, защото изпаднах в недоумение от случващото се). Как може да си позволява да ни коментира, при положение че никога не е обелил и дума с нас, от къде тази наглост. Когато си правихме ремонт преди 2г. дойдоха да ни правят проблем, че много сме тропали  ooooh!( а беше сле 5ч.), а те си слагат дограма в 3 следобяд.

Мисля да подам жалба в районното за системен психически тормоз, другия вариант е този тип най-накрая да хапне дръвцето и да миряса.

Какво мислите вие по въпроса - жалба или дръвце  Laughing hahaha Joy

# 1
  • Мнения: 5 393
Ами.... аз лично съм за дръвцето Rolling Eyes Mr. Green #2gunfire Ама нали сме европейци вече Tired..... та ако искаш пробвай с жалба първо, и като не стане....... fight

# 2
  • Мнения: 46 430
И в нашия блок имаше купон, не бих викнала полиция точно тогава, но и не бих пуснала силна музика в 1 часа, ако ще и Нова година да е. От уважение към съседите- на кой му предстои смяна на другия ден, кой има дете и т.н. ...

Мисля, че малко повече трябва да се съобразяваме, живеем в жилищни сгради все пак, на който му се слуша музика до дупка- има си дискотеки и т.н.

# 3
първо подходи с добро  (да ти е чиста съвестта), ако не стане- да гризнат дръвцето....... Hug Crazy Crazy

 Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 978
Ако сме нормални хора, според мен редно е, щом ги дразните толкова, да бяха дошли да ви помолят първо newsm78

А това за бебето и на нас ни го правиха, като беше малка и имаше колики, ни тропаха по тръбите на парното хаха откачени хора. Ама аз им казах на другият ден, щом им пречи плача да дойдат да и топлят коремчето, а аз ще се дразня от плача и Crazy Mr. Green


# 5
  • София
  • Мнения: 1 244
Ами съседите ти са очевидни идиоти...
Не знам какво имаш предвид под "гризване на дръвцето"  newsm78 Grinning, но не вярвам жалбата да помогне...  Thinking
Не може ли да спрете да им обръщате внимание?  newsm78
Аз май направо съм късметлийка със съседите, тихички, кротички... само веднъж един дойде да звъни, но май просто не беше на кеф...  Grinning

# 6
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Моето мнение е че не са постъпили коректно .Трябвало е първо да дойдат и с добро да ви кажат да намалите музиката(а пък от друга страбна нова година е те какво очакват спокойствие и тишина ли?).това е супер гадно че са извикали полиция и че са ви развалили празненеството.
А колкото до дръвцето или жалбата - Аз съм за дръвцето  #2gunfire Crazy

# 7
  • Мнения: 431
Никол го е казала.

Аз бих извикала полиция. На който му се слуша силна музика, да ходи по заведения. Има малки деца, има хора, които стават рано сутрин за работа... Все пак в блок живеем, трябва да се съобразяваме с околните. Като се извие някоя мазна чалгия в два през нощта, хич не ме интересува кой бил млад и искал да купонясва и какъв повод има.
Чак пък жалби и дръвца... Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 12 545
Никол го е казала.

Аз бих извикала полиция. На който му се слуша силна музика, да ходи по заведения. Има малки деца, има хора, които стават рано сутрин за работа... Все пак в блок живеем, трябва да се съобразяваме с околните. Като се извие някоя мазна чалгия в два през нощта, хич не ме интересува кой бил млад и искал да купонясва и какъв повод има.
Чак пък жалби и дръвца... Tired

 Peace Абсолютно съм съгласна и с Никол и с Лизбет. На сина ми му растат зъби и точно успях да го приспя след часове рев и започнаха идиотите с пиратките. След ново приспиване, а часът беше вече 1 ч. се започна точно със силната музика. Много съжалявам, но който иска да си прави дискотеки вкъщи, било то и Нова година да си купи къща. В жилищния блок си има правила. И те трябва да се спазват - нали сме европейци?!

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Подкрепям мненията, че домът е за почивка и уют. За нас също беше Нова година и си изкарахме купона със силна музика на заведение. Други години ходим по хижи и си викаме и веселим на воля в природата. Но в блок..., редно е да се съобразим със съседите си.

# 10
  • Мнения: 7 474
Това е един от недостатъците на блока Wink  Ние се прибрахме в 4ч., а мъжа ми беше на работа от 7ч. #Crazy, под нас имаше купон (в 4ч. още слушаха силно музика) , но бяхме толкова уморени, че бих заспала и върху мен да скачат.  Определено , ако ме притеснява някой ще отида първо да му кажа (както е и ставало), но си зависи от хората. Дръвцето обаче не е вариант, все пак ще живеете с тия хора и не се знае дали дръвцето няма да ви се върне после  Stop
П.П. Все пак на Нова Година не бих викнала полиция Laughing

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 10:58 от Leo*

# 11
  • Мнения: 1 547
Никол го е казала.

Аз бих извикала полиция. На който му се слуша силна музика, да ходи по заведения. Има малки деца, има хора, които стават рано сутрин за работа... Все пак в блок живеем, трябва да се съобразяваме с околните. Като се извие някоя мазна чалгия в два през нощта, хич не ме интересува кой бил млад и искал да купонясва и какъв повод има.
Чак пък жалби и дръвца... Tired

Браво, Лизбет!
"Мазна чалгия" ми става любим лаф просто  Joy Joy

Съгласна съм с Никол, Лизбет и всички, които осъзнават, че блока, в който живеят, не е тяхна собственост и следва да се съобразяват със съседите си. Кво като е Нова година, дай да съборим блока.
Слава богу тази година гърмежите бяха по-малко от миналата. Детето успя спокойно да заспи в 12 и канонадата бе по-скоро поносима.

По повод чалгията: няколко месеца търпях ежеседмични купони до 5 ч. сутринта в апартамента до нас, точно в стаята, на чиято стена са главите ни. Неописуемо бе просто. Нямах начини за реакция обаче. По ред причини. Но стана чудо. Купоните се разредиха чувствително и сега се провеждат в кухнята - не достига до нас.

# 12
  • Мнения: 388
Аз също съм на мнение,че в дома си всеки има право на спокойствие!Вече има достатъчно възможности да се празнува навън.
При нас точно в 1ч.се звъни,но не защото е шумно.Отварям,естественно без да гледам и на среща ми две пияни 13-15г. деца.Търсят момчето от горния етаж,но вместо да кажат честита нова година или извинете,започват да ме псуват  ShockedТъкмо заспахме и в 3ч.се започва невероятно скачане и набиване върху главите ни-музиката беше силна,но не ни пречеше.Мъжът ми побесня,преоблече се и отиде да им направи забележка.Най-очудващото било,че отворила майката.
Не проумявам кой нормален човек ще позволи такава свинщина и как позволява на децата да пият.Ако не бяха прекратили и аз щях да извикам полиция.При тях се случва поне веднъж седмично такъв купон,за първи път им правим забележка.

# 13
  • Мнения: 764
Точно снощи си мислех по този въпрос.Излязох да пуша на терасата и като чух каква музика се носи от съседния вход smile3511
Представих си,че е до нас и ми стана зле.Ами Нова година е,но наистина има дискотеки за тая работа.Мога ли чинно аз,двете ми деца и мъжа ми,а исума други хора,да стоим в леглата с отворени очи и да чакаме да свърши нечии купон.
Но то си е и до човек-аз не бих се веселила спокойно,ако зная,че притеснявам други хора и най-вече деца!

# 14
  • Мнения: 2 309
Ааа...виж сега,това,че вие сте решили да празнувате в домашни условия,не ви дава право да карате и останалите да се чувстват празнично-конфортно Naughty
Абсолютно са си в правото да викнат полиция. Crossing Arms bowuu
Има си кръчми,ресторанти,дискотеки,където наволя да се щурее...
Сори,ама не мисля,че е редно да подаваш изобщо жалба,а и на какво основание?????
Щом полицията е дошла,значи е незаконно да нарушавате спокойствието на съседите.
Било то и Нова година....
За някои,това не е никак особен ден...

Аз съм за реда и спокойствието в жилищните блокове!
Има си кръчми,куфейте там!!!


Развалили й били кефа!?
Вие сте развалили съня на хората... Crazy
Гледай ти на гризнеш дръвцето Mr. Greenдругия купон...

Общи условия

Активация на акаунт