ИЗЯВЛЕНИЕ :-)

  • 1 486
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
С настоящето искам да съобщя, че считано от 26.12. се налага в работата си(която е и огромно удоволствие)  за дечицата от домовете и социално слаби майки да не се идентифицирам с ДБМ. Това е "развод по взаимно съгласие", налагащ се от някои  етични различия относно начините и методи на работа,реалното приложение на идеите, както и някои процедурни разминавания, касаещи специфичните отношения с дарителите,децата, ръководството на ДБМ.
Надявам се в името на общите цели и желанието да се помага на тези невинни дечица, лишени от нормално детство да продължим да работим,ако не заедно, то поне паралелно, за да направим животът им една идея по-добър. Убедена съм, че когато човек има желание-начини винаги се намират.
ДБМ е организация с огромен потенциал и аз вярвам, че тя ще се развива,много неща в нея ще се променят и може би някой ден отново ще намерим пресечна точка.
Всичко това касае формалната страна на организацията, а всъщност същинският и потенциал са хората в нея. В тази връзка аз донякъде винаги ще се чувствам част от тях, тъй като момичетата ежедневно даряващи любовта и вниманието си, времето и средствата си за дечицата винаги ще ми бъдат особено близки и се гордея, че ги познавам. Heart Eyes Heart Eyes Това са едни прекрасни ХОРА и всеки докоснал се до тях знае, че е така.  bouquet  bouquet
ДБМ е уникална по същността си идея, момичетата са направили страшно много за децата и това ме кара, въпреки всички различия, които имаме да изпитвам огромно уважение към тях.
Надявам се то да е поне малко взиамно.
Весели празници и дано настъпващата 2007 година ни направи по-добри, по-мъдри и толерантни.

# 1
  • Мнения: 2 353
  Весели празници, Еми.

# 2
  • Мнения: 3 835
ЧНГ Еми, и тук, в тази тема. Grinning
Всички вие, които се раздавате  за тези дечица, сте най-невероятните хора, които познавам, и съм много щастлива, че ви срещнах. За съжаление, наистина понякога в живота се случват и тези неща. Поради ред причини, пътищата на хора, които имат една цел, да се разделят.В това според мен няма нищо страшно, и трагично. Случва се. Най-важното според мен, е крайната цел, да се помага на децата и на майките в нужда. Нека отворим сърцата си и да намерим сили да бъдем по-толерантни едни към други. Дечицата на които помагате, не разбират и не са в състояние да разберат, кой точно им помага, за тях е важна любовта и вниманието, и колкото повече са те, толкова по-добре.

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 01:18 от teo7777

# 3
  • София
  • Мнения: 2 530
Еми, Честита Нова Година, нека ти донесе здраве, късмет, щастие и успехи. Както и всичко, което искаш... да се сбъдне.
Радвам се, че те има и познавам. И знай че можеш да разчиташ на мен. Hug

# 4
  • Мнения: 3 861
ЧНГ!!!
Наистина, дано новата година ни направи преди всичко по-мъдри.

Еми, благодаря ти, че ми показа как да отворя сърцето си за тези деца. Радвам се, че те познавам и ти пожелавам да си все такава целеустремена, да увличаш с ентусиазма си все повече хора в името на тази благородна кауза. Бъди здрава и много щастлива, не обръщай внимание на дребните камъчета, ритни ги настрани и продължавай смело напред!!!
Знаеш, че можеш да разчиташ изцяло на мен  Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ей Еми - честита да е новата година, здраве и радости ти желая!  bouquet

# 6
  • Мнения: 811
Еми,Честита Нова Година!  Hug
Нека всичко,което си си пожелала да се сбъдне!  Peace
Радвам се ,че те познавам!   bouquet  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 7 107
Наистина не е важно под какво име или под колко имена ЧОВЕЦИТЕ като Еми  Hug и останалите момичета    bouquet успяват да клонират живота си, за да бъдат толкова всеотдайни и обичащи децата, които друг обрекъл да бъдат с това нещастно битие.

Момичета, вярвам че когато се налага пак ще сте заедно за единна кауза. Хората се срещат и разминават, но когато целта е да се сътвори едно добро дело пътищата са без значение.   bouquet   
 

# 8
  • Мнения: 1 072
Еми, ти си фина жена.   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 29
Честита Нова Година Еми и от мен!
За мен е чест да познавам човек като теб!
Много ценя всичко което ти направи за нас с Алекс Hug
Ти си страхотен човек и винаги можеш да расчиташ на мен!
Много те обичам:) Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 168
Честита Нова Година Еми!  bouquet

Ако ти трябва помощ насреща съм.Може да разчиташ и на мен. Peace

# 11
  • Мнения: 5 228
Честита Нова година, Еми!  Hug

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
С Новым годом!

клик!

Радвам се, че се запознахме с теб!
И съм сигурна, че ще помагаш на децата все така много и всеотдайно!

# 13
  • на път
  • Мнения: 2 804
Еми, много ми хареса това което си написала!!! В крайна сметка най-важно е да се помага на децата кой както може - те се нуждаят от любов и съпричастие. Не е важна формата в крайна сметка. Прекрасно е, че има такава организация, която да помага да се ориентират в ситуацията на тези които имат желание да направят нещичко за децата лишени от родителски грижи по една или друга причина.
Прекрасно е и че има хора Хора, които намират начини и сами да помагат.
Хубаво е да съумеем да запазим добрия тон, самоуважение и уважение един към друг. Поздравявам те лично, че ти самат успяваш!
Честита Нова Година и на теб!!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт