несподелена любов

  • 1 914
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
здравейте
от доста време влизам тук.не съм семейна.на 18 съм разделих се със сериозния си приятел защото ми омръзна да ми държи сметка къде съм с кои и кога и да ме следи.нямам и чуства.
харесах друго момче което излизахме няколко пъти така пишеше ми постоянно звънеше но когато му зададох въпроса ние как ще излизаме като познати или какво тоий ми каза по добре така. даже нова год щяхме да караме заедно но като стана това и се отказах.
предполагам че е харесал друга.
моя проблем е че ме лъга и аз хлътнах...и ми е много гадно.
ако може някои да даде съвет
  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 186
Ами като е несподелена любовта какво си губиш времето с него? Сега да хукнеш да му се молиш? Гледай си твоя кеф и продължавай напред. Peace

# 2
  • Мнения: 990
Сигурно те боли ,но ти си едва на 18 год.. живота е пред теб. Не съжалявай за нищо .Има една поговорка ,която аз много обичам и напоследък си повтарям все по-често "Когато Господ затваря врати , отваря порти". Явно твоя късмет е при друг човек.Всеки е минал през подобна ситуация и  ще ти кажа ,че времето лекува.

# 3
  • Мнения: 7 474
Нормално е да ти е гадно известно време Wink. Ще ти мине, просто не е бил твоят човек  Stop. Забавлявай се, излизай и този г-н ще остане просто един бледен спомен Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Нормално е да ти е гадно известно време Wink. Ще ти мине...

Не се изолирай - излизай с приятели и скоро ще си много по-добре... spoko

# 5
  • Мнения: 620
Вярно е,че времето лекува Peace
Ще те поболи известно време,ако сравняваш всеки следващ с този,с който си била до сега това
"известно време" ще е по-дълъг период Sad Rolling Eyes.....но ти си едва на 18,знаеш ли още колко пътища
имаш пред себе си.Тепърва ще имаш проблеми от всякакъв род,които ще ти носят много болка.
Така,че живей си живота на макс сега-когато можеш...после пак ще му мислиш Peace Wink Laughing

# 6
Здравей,
не знам дали те интересува и мнението на един мъж в тази ситуация,но искам да изразя мнението си. Не те познавам и не знам как стоят нещата ,но според мен няма за какво да съжаляваш.Ти си само на 18  и това че търсиш сериозна връзка е похвално, но повярвай ми като намериш подходяшият човек ще усетиш  Two Heartsнещо прекрасно.Всеки е минал през няколко несполучливи връзки докато намери подходящият човек.Не се отчайвай -    bigdance2излизай с приятели и се забавлявай ,не си струва да плачеш и да тъжиш - има само един губещ в тази ситуация и това не си ти  smile3534

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
И на мен ми  е познато...Confused
Като си на 16-18, ти се струва, че несподелената любов е разрушила живота ти и сякаш не може да се преживее...

# 8
  • Мнения: 424
в никакъв случай не унивай! не си струва в случая  Grinningпродължи напред и ти желая от сърце късмет ! не знаеш какво те очаква , и както ти написа мега-мама - "Когато Господ затваря врати, отваря порти " Peace Hug

# 9
  • Мнения: 830
Живота продължава,горе главата PeaceЗад ъгъла се задава следващия мъж ........ Mr. Green

# 10
  • Мнения: 87
мен като ме зарязоха...и пръднах яко! После направо се насрах....от пиене...и още не моа да намеря пропорцията дето така да се напия , че да не моа да стана повече...  Laughing

# 11
  • Мнения: 830
Коя от всичките ?Списъка е безкраен.....

# 12
  • Мнения: 220
Посипи си главата с пепел,дай обет за целомъдрие,
сложи расото и иди в манастир - това като ВАРИАНТ 1.
Поогледай се около себе си,намери готин момък и
пофлиртувай,ще се почувстваш много по добре - това като ВАРИАНТ 2
Ти не си малка,избери си сама. Sunglasses

# 13
  • София
  • Мнения: 35 921
Клин клин избива - намери друг. Избора е толкова голям... Hug

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И на мен ми  е познато...Confused
Като си на 16-18, ти се струва, че несподелената любов е разрушила живота ти и сякаш не може да се преживее...
... а след време ще се чудиш с какъв акъл си се хАбила по тоя...

Общи условия

Активация на акаунт