Няколко ? за Инфанрикс

  • 854
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 180
На момиченцето ми й предстои реимунизация с ДТК.Попадна ми инфо за Инфанрикс,но само като име на ваксината,и че била с пъти по-добра от масово прилаганата.Интересува ме правилно ли съм разбрала,че това е ДТК ваксина,каква е цената й,и въобще-всякакво инфо по ?.Много благодаря на всички отзивчиви мами

# 1
  • Мнения: 180
Забравих да кажа,че дребната е с атопичен дерматит и в момента има дребни пъпчици по бузките.Това противопоказание ли е за прилагането на ваксината? newsm78

# 2
  • Мнения: 2 821
На дъщеря ми сложихме от тази ваксина. Води се мъртва ваксина и се понася добре от организма. Не вдигна Т, на показа нервност. Важно е като се сложи първия прием, следващите също да са от нея. Цената й е около 30лв. Дали атопичния дерматит е противопоказан за слагането на ваксината може да ти каже педиатъра...
Доколкото знам от тази година ваксините по Здравната каса ще са само мъртви...дано е вярно..

# 3
  • Мнения: 747
Глезанче, колко е голямо детенцето?
Ако това е ДТК, коментира се коклюшната компонента дали е клетъчна или безклетъчна.
При полиомиелитната ваксина се говори за жива и мъртва /последната вече и в БГ е забранена/.

Общи условия

Активация на акаунт