Консултирайте ме за бяла козметика

  • 527
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Здравейте момичета,

Да ви е честита новата 2007 година, нека е щастлива за всички нас, да е изпълнена с доброта и  грижи - дарявани и получавани и щастливи детски усмивки.

Кожата ми е  суха и чествителна/лесно се зачервява/, все още не мога да попадна на козметиката която да ме удовлетворява напълно. В момента ползвам NEO STRATA по препоръка на козметичката ми, но  не е нищо особенно. Кожата ми е започнала да се отпуска леко и около очите започнаха да се появяват бръчки, имам сенки под очите или пък съм подпухнала след сън.
Знам че има мами които могат да ми препоръчат наистина добра козметика, на база личен опит. Моля като дискутираме темата да опоменаваме и цени, т.к. на този етап мога да си позволя за дневен, нощен, околоочен, евентуално и деколте и шия продукт не повече от 250лв
Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз лично бих ти препоръчала нещо далеч по-малко скъпо от 250 лв., което ползвам в момента, при изключително чувствителна кожа, и съм много доволна. Става дума за серията за чувствителна кожа на Апотеке Шелер - дневен и нощен крем и почистващ гел. Към него добавих околоочен крем за суха кожа и се получи превъзходна комбинация. Да са ми стрували общо не повече от 50 лв. Купих ги от аптека.

# 2
  • Мнения: 3 835
Записвам се да следя темата, и аз имам проблем с козметиката, все не мога да попадна на най-подходящата за мен. Козметичката ми препоръча, медицинската козметика, но ме посъветва да искам тестери от аптеката, за да не си давам парите, за крем, който после да не харесам. Да, ама като поискам тестери в аптеката, ме гледат странно. Наистина си е голям проблем.

# 3
  • Мнения: 661
Аз предпочитам медицинската козметика от рода на Avene, VICHY, BIODERMA....

Общи условия

Активация на акаунт