Спането на по4ти 7 месечно бебе!!

  • 3 763
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Как рабрахте,че децата ви са готови да спят по 1 път на ден? Tired.Нашата малчуганка от 3 дена ми върти страшни номера със спането,приспиването и т.н.До преди това си имаше установен режим-в 8 ставаме,в 10 предиобеден сън,2.30 следобеден и в 7-8 вечер лягане.Сега неще да спи сутрин,реве като разпрана,а е виждам че е изморена.Вечер също,ето още е будна ,а минава 21.00.До сега рева и крещя в кошарата та е взехме при нас в хола,че главите ни станаха 100 кила.
Дали вече не е готова да спи веднаж наден??? newsm78А не е ли малка..не трябва ли поне до годинка да спи 2 пъти??? #Crazy newsm78
Помагаите Praynig

# 1
  • Мнения: 4 668
Ами ... той сам си показа  Rolling Eyes Всъщност от много малък спи по един път на ден , след като мина бебешкият период в който спеше непрекъснато ...

Да не говорим , че имаше и дни в които изобщо не спеше .
Ще се нагоди сама към новият режим  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 267
всичко е много индивидуално относно спането. в това отношение децата се различават много. Стефи спи поне 3 пъти на ден за около 45 мин. средно. през ноща спи 9-10 часа, с паузи за кърмене (поне 2 пъти)

# 3
  • Мнения: 101
всичко е много индивидуално относно спането. в това отношение децата се различават много.
Peace

# 4
  • Мнения: 355
Пробвай да не я приспиваш сутрин дали ще издържи до около 13.00-14.00 часа.

 Моята принцеса също си развали режима. И тя сутрин заспиваше към 10.00, а напоследък със зор заспива към 11.00-11.30, а виждам, че й се спи. Вчера я пробвах да не спи преди обед и едвам изкара до 13.00, нито се наобядва като хората, нито се наспа, защото в 13.45 вече беше будна и така едва изкара до 20.00 и заспа за норматив. Мисълта ми е, че детето само си показва.

# 5
  • Мнения: 147
детето само си показва, щом не иска да спи по 2 пъти не я насилвай, така и вечерта ще ти засшива по -  лесно, а и следобедният и сън ще е по дълъг

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Мони все още спи два пъти на ден, а на вашата възраст спеше по 3 пъти. Всяко дете е различно, пробвай я да спи веднъж, ако не се получи и е много крива, значи още не е готова.

# 7
  • Мнения: 5 362
Някъде от 10 мес.възраст Калина спи по един път на ден.Сама спря да спи преди обед.

# 8
  • Мнения: 772
моята дъщеря пък спи между храненията по около час.много рядко пропуска да спи вечер между 6 и 8.незнам дали вече не трябва да я отуча и точно как да стане и дали така ще спи по-добре вечер newsm78

# 9
  • Мнения: 1 272
И аз ще потвърдя, много е индивидуално! Моята бебка например към 7 месечна възраст спря да спи през деня, а и през нощта й се развали съня. Към 9 месечна възраст започна да спи по два-три пъти дневно по около половин-един час и спи доста по-добре нощем.
Така че съвета ми е търпение, а бебето ще си определи режима само  Peace
моята дъщеря пък спи между храненията по около час.много рядко пропуска да спи вечер между 6 и 8.незнам дали вече не трябва да я отуча и точно как да стане и дали така ще спи по-добре вечер newsm78
При нас беше същото и ако спи между 6 и 9, дори за 5 минути после не заспива до към 11. Решавам си проблема като я ангажирам с игри, може да помрънква, но поне после заспива към 9-9.30

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Става в 6 - 7 Crazy, предиобед или след обедното хранене спи 1 - 2 часа, после привечер дремва около 30 мин, къпем и си ляга към 7. Laughing Но и през нощта се буди поне 1 - 2 пъти...  Rolling Eyes

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 25
Всяко дете е различно, пробвай я да спи веднъж, ако не се получи и е много крива, значи още не е готова.
  Peace
А моят бяс от 5м. спи по 20мин. В началото си мислех че са зъби, след това и аз като тебе си мислех оставих го буден с надеждата след обед да спи повече ,но уви. На всичкото отгоре вечер се буди по 4-5 пъти.  Единствената разлика беше че малкия беше много нервен .

# 12
  • Мнения: 1 013
Абе, хора, как заспиват бебетата Ви в 7-8ч. вечер? Нашата мадама е почти на 7м. и рядко заспива преди 22-22.30ч. Сутрин се буди към 7.30, а през деня спи колкото и когато иска!

# 13
  • Мнения: 1 382
Точно 7-8 месец при нас беше чудо изобщо със съня, но да чукам на дърво...това отмина и сега пак спи. Тогава изобщо не спеше следобед  Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 3 609
Моят калпазанин,малкия,спи много малко през деня,понякога по веднъж.Няма никакъв режим за мой ужас ooooh!но независимо колко е спал през деня и дали е спал следобяд вечер заспива в 8-8,30 и баткото заспиваше в толкова от 1-я месец та до 3г.така че според мен си е до дете Peace

Общи условия

Активация на акаунт