Бебешко олио-до кога?????

  • 1 470
  • 37
  •   1
Отговори
Здравейте мами, искам да ви попитам-до кога бебетата се мажат с бебешко олио/мляко или каквото и да е след къпане?
  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 015
И аз искам да знам.Някой ще каже ли до кога newsm78?

# 2
  • Мнения: 147
ми ние още се мажем и мисля да продължа да го мажа, защото то му поддържа кожата по мекичка и еластична

# 3
  • Мнения: 1 467
Ами ние големите още се мажем, така че, едва ли има някаква граница:)

# 4
  • Мнения: 147
Ами ние големите още се мажем, така че, едва ли има някаква граница:)
именно Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 498
Малката я мажа с мляко, а голямата я мазах дакато тя сама не започна да го прави.....така ще процедирам и с малката....

# 6
  • Мнения: 949
Аз все още мажа синът ми.

# 7
  • Мнения: 5 393
Спрях да го мажа някъде към 7мия месец.Нищо му няма на кожата-нито е суха, нито нищо.Гладка и мека бебешка кожа. Heart Eyes
Няма някакъв задължителен период-всяка майка решава сама за детето си Peace

# 8
  • Мнения: 2 757
Никога с нищо не съм го мазала. Понякога с бебешко мляко ли беше не знам кво точно когато му правех масаж. Но не се случваше често, че беснееше. Кожицата му си е мека и пухкава като на бебе. Ако няма кожен проблем не виждам защо трябва да се мацат децата с квото и да било, само да им се запушват порите и да им се задушава кожата  Peace И себе си не мажа, освен ръцете и лицето с крем след баня.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Продължавам да си я мажа,но ми е все по-трудно.Такъв бяс е че всичко остава по моите дрехи,постелки и т.н.

# 10
  • Мнения: 2 936
аз още използвам олио,но през лятото-мляко  Peace

# 11
  • Мнения: 1 860
Мазах до 8-ат месец. За сега не виждам нужда да започна отново.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 129
Аз самата се мажа с лосион за тяло. Баткото е на 5 год и от време на време го мажа с бебешко олио. Не смятам да спирам.

# 13
  • Мнения: 5 362
Кой до когато си реши,според мен.Няма правило за това.
Аз до 10-я месец съм я мазала и после спрях.Сега й мажа само дупето с кремче.

# 14
  • Мнения: 8 505
До 6.месец я мазах.Спрях от раз.

Общи условия

Активация на акаунт