За секциото в МД

  • 624
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте мами,искам да попитам,ако д-ра назначи раждане чрез секцио плаща ли се нещо и колко?На последната консултация в Майчин дом аг-то спомена за секцио.Ще съм ви много благодарна ако ми пишете,ааа и пще нещо шият или лепят операцията?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 199
За Майчин Дом - София ли става дума или Майчин Дом - Варна?  newsm78

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 4 127
Зависи - ако си здравно осигурена и нямаш уговорка с лекар - си минаваш по клиничната пътека и нищо не плащаш. Ако имаш уговорка с лекар - както се уговорите.

# 4
  • Мнения: 7 947
аз раждах точно там секцио - твоя лекар ти дава направление/то е комплект от няколко документа/и деветия месец отиваш в болницата/която ти си си избрала/, правят ти няколко изследвания и ти насрочват дата за секцио. БЕЗПЛАТНО Е
Но ако секциото е по твое желание се заплаща, само тогава
Ако трябва да съм искрена обаче- хигиената и условията са под всякаква критика!!!Аз си платих ВИП стая и това ме спаси - иначе обикновените стаи и тоалетните са УЖАС

# 5
  • Мнения: 2 197
Да ти отговоря и на другия въпрос - шият.

# 6
  • Мнения: 3 069
аз раждах точно там секцио - твоя лекар ти дава направление/то е комплект от няколко документа/и деветия месец отиваш в болницата/която ти си си избрала/, правят ти няколко изследвания и ти насрочват дата за секцио. БЕЗПЛАТНО Е
Но ако секциото е по твое желание се заплаща, само тогава
Ако трябва да съм искрена обаче- хигиената и условията са под всякаква критика!!!Аз си платих ВИП стая и това ме спаси - иначе обикновените стаи и тоалетните са УЖАС


Всичко е вярно.
Пропуснато е само, че въпреки лошите условия там са най-добрите акушер-гинеколози и НЕОНАТОЛОЗИ.
Могат да се преживеят условията.Не сме ходили там на хотел така, че няколко дни не са фатални.
Болница едва ли се избира само по тези причини, важно е специалистите дали са добри а те СА такива.

# 7
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Аз не съм плащала. Viliko е права, че стаите и тоалетните са под всякаква критика, има баня с един маркуч........, абе изобщо не искам да си спомням. Така че е хубаво да си във ВИП стая.
С Emoli също съм съгласна. Там са най-добрите специалисти.
А за шиенето - да, наистина шият, но моят белег е само една тънка линийка и нямам дупки покрай нея. От естетическа гледна точка аз се притеснявах за това, но белегът изглежда сякаш е лепено.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт