Моля за инфо за градини в Лозенец.

  • 1 628
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Момичета моля за помощ. Живот и здраве на есен трябва да се преместим да живеем в Лозенец точно срещу София Ленд от другата страна на бул. Вапцаров. Трябва да пусна молба за градина на синчето, но нямам никаква информация за градините наоколо. Разгледах какви са ми възможностите, но моля ви дайте ми някаква информация за градините като база, персонал, отношение и тн. Много ще съм ви благодарна. Peace

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 22:46 от Мандаринка

# 1
  • Мнения: 645
Майчета, нама ли някой инфо по въпроса?  Praynig

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Извинявай, но няколко пъти имаше призиви думата ПОМОЩ да не се използва в заглавията, ако наистина не е нужна.Четейки заглавието ти си помилсих, че търсиш хамали за преместването.

# 3
  • Мнения: 5 468
Погледна ли за инфо в закованата тема за детските градини и ясли? Може там да има някоя разписала се майка за съответната градина.
Виж, има и списък, кой коя детска градина посещава http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126662.0... и можеш да поразпиташ на ЛС майките, които са в списъка и децата им ходят във вашата ДГ, как е там... (не са видяли темата).

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 18:00 от Ню

# 4
  • Мнения: 645
Извинявай, но няколко пъти имаше призиви думата ПОМОЩ да не се използва в заглавията, ако наистина не е нужна.
Сижалявам явно не съм ги видяла Embarassed

Погледна ли за инфо в закованата тема за детските градини и ясли? Може там да има някоя разписала се майка за съответната градина.
Виж, има и списък, кой коя детска градина посещава http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126662.0... и можеш да поразпиташ на ЛС майките, които са в списъка и децата им ходят във вашата ДГ, как е там... (не са видяли темата).

Погледнах първо там,но никой не видях да ходи в интересуващите ме градини Thinking

# 5
  • Мнения: 7 723
Незнам дали те устройва 92-ра, в долния край на Лозенец newsm78
Голямата ми дъщеря беше там и съм страшно доволна  Peace
В 6 часа застъпвам там утре сутринта  Shocked

# 6
  • Мнения: 645
Мерси но ми е далечко, а за застъпването направо не мога да повярвам Shocked

# 7
  • Мнения: 645
Аз пак да пробвам, все пак Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 847
Мандаринка, отговорих ти подробно за 93-та градина на лично съобщение.
Поздрави и успех с градините.

# 9
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 578
   Моята дъщеря е в 93 ЦДГ и е 1-ва група.Засега съм страшно доволна.Естествено не вси4ко е перфектно,но аз не съм го и о4аквала.госпожите са и супер.Това е наи-важното-кой ще ти поеме детето.родителите също засега се разбираме-събираме пари когато и за каквото трябва без проблеми.
   В нашата градина записването е от 8-ми затова май не съм много закъсняла с инфото.
   Бяха ни приели и във Фют,която е по-близо до вас,но на нас тази ни беше по-удобна.директорката на Фют е много мила жена и ще ти обясни всичко подробно.
   Успех! : newsm10

Общи условия

Активация на акаунт