Как храните бебета вечер?

  • 2 267
  • 50
  •   1
Отговори
Бях пуснала питанка колко време се пази млякото след като се направи, ако 1 час може да се съхранява, как правите млякото  вечер и го съхранявате за нощните яденета ?

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 11:49 от sta_nimira

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нещо не ми е ясен много въпроса....... Thinking

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Какви съхранения ? Всичко съм приготвяла, непосредствено преди консумация.

# 3
  • Мнения: 793
сипвам само водата в шишетата и има едни пластвасови дози със един особен капак отгоре като фуния и си отмервам колкото ми трябва за едното ядене, и като се събуди само сипвам дозата във водата  Hug

# 4
  • Мнения: 3 042
Дори и нощем приготвях млякото непосредствено преди хранене. Peace

# 5
  • Мнения: 1 701
НЕ правиш млякото предваритерно!  Crazy Ставаш, залиташ леко, претопляш си вече предварително преварената вода и правиш млякото!
Ако въпросът е дали да престои в хладилника 1 час - също не!

# 6
  • Мнения: 3 042
.......... претопляш си вече предварително преварената вода и правиш млякото!
..........

Може да ползваш и термос. Wink Предварително си сипваш вечерта студена вода в шишето, когато приготвяш мляко добавяш малко гореща от термоса и няма нужда да ходиш да топлиш вода нощем.  Wink Peace

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ааа, така вече е по-ясно. Ами те са казали момичетата вече - млякото се приготвя непосредствено преди храненето.

# 8
  • Мнения: 5 362
Дори и нощем приготвях млякото непосредствено преди хранене. Peace
И аз.

# 9
  • Мнения: 214
Когато ядяхме през нощта ставах приготвях млякото и му го давах на момента

# 10
  • Мнения: 8 505
Не ми се е будила нощем за АМ,но правилният начин е да приготвиш млякото непосредствено преди консумация.Можеш да си съхраняваш преварената вода в термос,за да приготвяш млякото бързо.

# 11
  • Мнения: 174
Предварително преварената вода я претоплям в микровълновата на 20сек. после млякото и готово

# 12
  • Мнения: 1 186
Какви съхранения ? Всичко съм приготвяла, непосредствено преди консумация.
И аз така-ставам,преварявам и правя  Peace....така беше когато бебка беше малка а сега вечер преди баня и приготвям АМ и след като се изкъпим(отнема ни около 15 мин.) я храня  Peace

# 13
  • Мнения: 46 492
Аз слагах до леглото й водата по шишетата и кутията с мляко, нощем само сипвах лъжичките вътре и давах. Не съм топлила, на стайна Т.

# 14
  • Мнения: 6 164
Ел. каната ми е до леглото, шишетата в стерилизатора на шкафа, кутията с АМ също. Ако се събуди през нощта, загрявам водата и забърквам млякото на момента.
Много странен въпрос. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт