Лунна диета на 3 януари 2007

  • 4 251
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Утре е лунен ден и много бих искала да го използвам за сваляне на някои нежелани последствия от празничните трапези. Само че не разбрах точно в колко часа започва пълнолунието. В Нета има няколко варианта:  13,58, 15,57 и т.н. Кой е верния час? Ама 100%?

# 1
  • Мнения: 3 453
03.01, 15:57

# 2
  • Мнения: 2 897
Този път съм на линия Simple Smile
След похапването и пийването имам нужда да се освободя от някой друг токсин Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 229
И аз, и аз!! Толкова ядене по празниците... ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 058
Иаз се включвам. Определено имам нужда.

# 5
  • Мнения: 1 100
Аз отчетох 3 килограма в плюс след празниците.
Не ми личат в дрехите, но е факт, че ги има.
Само дано се сетя за лунната диета, че като нищо ще я забравя.

# 6
  • Мнения: 2 550
Аз не съм в плюс след празниците, защото не съм се прекалявала с храната (да не повярваш  Flutter ), но също ще се включа  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 290
Записвам се,че имам нужда от експресно разкрасяване,да позаприличам на човек Crazy

# 8
  • Мнения: 193
Какво - луние е утре

# 9
  • Мнения: 1 290
Пълно,най-много се лепка храната на дупето  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 164
ох и аз ще се пробвам, че се Освиних на мах Close

# 11
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И аз съм на линия,че то не беше ядене,не беше чудо!
Все едно за последно ще се яде.Направо ме е срам.

# 12
  • Мнения: 170
На килограми 59 съм както преди празниците, но се чувствам подута, отпусната и дори ми се стори пред малко като излизах, че дънките ми са отеснели, т.е. изпънала съм ги максимално. Развали ми се настроението и въпреки това като се прибрах си хапнах яко. Много разчитам на луната утре, че като започне да намалява и апетита ми ще намалее. Защото имам да свалям 4-5 кг, ама много ми е трудно.

# 13
  • Мнения: 438
кажете моля за непросветените, но нуждаещи се, как точно се прави тази прословута лунна диета   newsm78

# 14
  • Мнения: 170
От часа, в който започва пълнолуние, или новолуните спираш храната за 24 часа. Може фрешове, чай и кафе без захар. Хубаво е дори 1 ден преди и 1 след "луната" да си на по-лека храна, ама това май е прекалено. Ако можеш да издържиш се пробвай - резултата е гарантиран.

Общи условия

Активация на акаунт