бъдеща мама

  • 375
  • 3
  •   1
Отговори
  bouquet,току що се регистрирах във форума,отдавна чета всичко , което се пише в него и "събирам инфо". от 10г. не ям месо,(но си ям всички млечни продукти),  в момента правя опити,не ми е вкусно но опитвам кюфтета, пържоли.Искам да попитам дали при бременност ще получа липса на витамини и дали по някакъв начин ще навредя на плода?благодаря за отговорите! bowuu

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Темата ти определено не е за тук, пусни я в Майки-бъдещи и настоящи

# 2
  • София
  • Мнения: 1 714
Не се притеснявай. Аз бях пълна вегетарианка 16 години, а едва година и половина преди да забременея започнах да ям млечни продукти. Родих здраво и красиво бебе, нито на него, нито на мен ми се е отразило по някакъв начин. Дори хемоглобинът през цялата бременност ми беше ок. А месо така и не проядох.

# 3
zdraveyte ! kazwam se Nadja i terminat mi e opredelen za 12.07 2007, no ot 2 dni polu4awam bolki nizko dolu-dnes momentni ,no prednijat den bjaha v period ot 4as-mnogo se upla6ih i bih iskala da 4uja vtoro mnenie na doktor.ve4e znam 4e ne e normalko i imam izpisan magneziiy za uspokojavane na matkata,no po edna ili druga pri4ina towa ne pomaga mnogo. preporu4aha mi d-r Georgiev ot AГ, no uspjah samo da razbera 4e ima 4asten kabinet na ul."Ivaylo" kam Kolhoznijat Pazar, ili mozhe bi da odida direktno v АГ i da poiskam pregled.Kakvo bi6te mi prepora4ali?

Общи условия

Активация на акаунт