Остра алергична реакция и атопичен дерматит

  • 1 334
  • 1
  •   1
Отговори
 Синът ми е на 2 год. и за втори път прави такава реакция, която се изразявя в внезапно избиващ червен обрив по цялото тяло, и явен сърбеж, обривът изглейда като опарено от коприва и е най- зачервен по гърдите, вратлето и бузите.
 Първия път когато го получи  Боб беше на 1 и 3- 4 месеца ,GP-то каза спешно да го водим в най- близкия център да му сложат урбазон. Докато стигнем малкият се поуспокои и не се стигна до инжекция, пи Еролин 1 месец.Докторите казаха, алергия към някаква хранителна съставка . Въоръжихме се с инжекция урбазон, в чантичка, кочто мъкнем навсякъде. Разбрах , че има и инжекции, които са направо за  директна употреба като химикалчица, може би  не в БГ, ако някой знае от къде бих могла да си намеря, не си представям, ако не дай си Боже ми се наложи, как точно ще забъркам двете субстанции и ще изтегля точното количество Shocked
 Този път направи реакция  на нова година като имаше и жестоко разстройство, подозирам от сироп за кашлица, които се казва Еуреспал. Gp- то каза да му давам Кларитин. При прегледа каза , като капак има и протичащ вирус, но диагнозата му е атопичен дерматит. Прочетох каквото има в форума, ок, и той редовно си има едни пъпки около коленете и лактите , който приличат на брадавици и докторите са казвали, че сигурно има някаква хранителна алергия,но нещо не успях да навържа нещата....
Посрещаме новата година целите в ужасен  сърбящ обрив, с разстройство и темперетура, която седи от 2 дни на 38 Cry
Всякаква инфо, би ми била от полза, тенкс

# 1
  • Мнения: 1 080
Можете да се обърнете към алерголог и да направите кръвен тест ,който ще покаже евнтуалните алергени които трябва да изключите временно .Ако не си прочела вече виж и това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73363.0 .Иначе и ние си носим комплекта с урбазон и спринцовката знае ли човек .

Общи условия

Активация на акаунт