Кой колко напълня по Коледа?

  • 3 830
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Аз съм отчаяна. Качила съм 3-4 кг.  Sad
От утре глад и инат пак Simple Smile

# 1
  • Мнения: 11 747
Ооооох,не смея да се тегля!!! Sick

# 2
  • Мнения: 43
Oh, срам ме  е да си призная, но и аз бях с 4 над предколедните си кг., но от вчера съм само на вода и днес вече съм с 1.8 кг. по-лека. Сега се чудя каква диетка да подхвана, че само на водица не мога да издържа дълго, а и има риск ако прегладнея много да се нахвърля без мисъл  на храната. Моля, кажете вие как се справяте експресно с трупнатите килца. Аз лично съм си поставила за цел до 07.01 да се сложа в приличен вид, че иначе ще ме е срам да се покажа пред хора.
Хайде и честита и успешна година на всички Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 290
Килцата са с 1 повече,а мерките намаляли,ей на тва му се вика странно Shocked Shocked Shocked Shocked

# 4
# 5
  • Мнения: 46 492
Аз съм отчаяна. Качила съм 3-4 кг.  Sad ...

И аз  Cry
Бях стигнала 73 кг. (-20 кг. от старта) и сега пак тръгнах нагоре  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 214
Аз пък отслабнах с около 2 килограма.Емил сега прохожда и постоянно припкам след него.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 610
Абсурдно е да се претегля точно сега и без това ме гони следпразнична депресия, остава и да видя, че съм напълняла... Утре ще направя лунната, после 1-2 дена разтоварващи и чак след това ще се тегля, с надеждата да не се стресна...

# 8
  • Мнения: X
Аз даже май съм свалила, защото гърлото ми е цялото с ужасни налепи и всяко преглъщане е ужасен кошмар #Cussing out Sad

# 9
  • Мнения: 5 622
Аз не съм се теглила преди и след. И май по-добре. Иначе само истерясвам  Crazy

# 10
  • Мнения: 346
Аз съм плюс 1, но се надявам след лунната диета утре да се отърва от него.

# 11
  • Мнения: 4 164
Аз днес се претеглих и не съм качила нищо.Направо не мога да повярвам! newsm18

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз несмея да се премеря...Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 35 919
До тук съм качила 2-3 кг

# 14
  • Мнения: 1 339
Аз бях качила около 1-2 кг но отидох на дискотека и след много танци пак си върнах старите 63.7  Party

Общи условия

Активация на акаунт