Диетата на д-р Ори Хофмеклер-3

  • 16 127
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 689

 
Подробности тук:
    тема 1 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89170.80
    тема 2 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135348.280

  Приятно диетуване и нека станем като мацкaта по-долу Wink

# 1
  • Мнения: 4 176
Запосвам се

# 2
  • Мнения: 689
Хайде по-опитните да кажат през деня плодове ли е по-добре или зеленчуци?Кое засища повече?Аз пробвах с грейпфрут след ,,горчилката,,нищо не ми се яде Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 176
Каквото и да ядеш, след 5 дена, ще ти се иска да смениш.

# 4
  • Мнения: 689
Не се и съмнявам,ама от днес имам електронен кантар и ми показва с 4кг.повече от стария и ми е голям стимул-3 месеца само ябълки ще хрупам до вечеря Laughing
А може ли един ден плод,следващия-зеленчук?Май не е от значение или греша?

# 5
  • Мнения: 1 254
СУПЕР!!!!  Grinning

Аз отново се захващам след голямото залъгване на тялото толкова седмици по празниците. Wink
За тези, които за първи път попадат на режима - през деня предпочетете, което повече обичате, а и не пречи и плодове, и зеленчуци. Но плодовете да са с по-ниска захарност - ако са ябълки, по 1 до 2 максимум, банани само, ако много ви се яде сладко и така ... Simple Smile По принцип д-р Хофмеклер препоръчва грейпфрутите Wink

Ами, това е.
Успех на всички!

# 6
  • Мнения: 689
Vesi-аз и без да знам,че  д-ра предпоръчва грейпфрутите,на тях се спрях GrinningНаистина ,,убиват,,глада!
Но днес ще съм на доматчета само,а ако огладнея много-плодова салата.
Я кажете какъв ви е ,,спорта,,?Аз за сега само ще поскачам на въже-5 мин. колкото да се изпотя.
може ли някой да ми разясни за сметаната в кафето и защо не мляко-те не са ли с почти еднакъв състав?
 Хайде споделете вашите резултати-за стимул Wink

# 7
  • Мнения: 1 254
Оо, водна лилийке, съвсем не са с еднакъв състав млякото и сметаната Simple Smile
Млякото е много богато на захари и ензими, а сметаната е маслената му "част" така да се каже... Не зная защо мазнината се предпочита, но млякото предизвиква ензимен синтез, а и млечната захар прецаква ниските инсулинови и високите гликогенови нива, които целим Wink
Виж, кисело мляко - може.

Моите резултати са много добри - минус 12 кг., като 7-те ги смъкнах първия месец, но в последните месеци само ги задържах и не можах да смъкна още 2-3 преди Коледа и все пак си е супер!!! Дано не ме е уроки и сега успея пак да посмъкна, че аз имам нужда ....  Sunglasses

Успех на всички ни!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 580
И аз да се запиша.
След две седмици почивка започнах отново на 15.12., но за съжаление до сега - само 1.5 килограма Cry. Но не се отказвам - чувствам се много по-добре, отколкото през почивката. Въпреки малкото свалени килограми мога да се похваля, че старите дрехи взеха да ми стават - поне част от тях, а това е по-показателно от кантара. Laughing А пък и мъж ми все ме хвали, че съм отслабнала Crazy.
Успех на всички отслабващи и се отчитайте с килограмите и сантиметрите, че е хубаво да имаме стимул. Hug

# 9
  • Мнения: 689
Vesi и Katjuska-a вие от колко кг.почнахте?Ако не ви се споменава,кажете над 60г.или под 60.

А от Mamica чакаме и снимков материял!

Аз пък днес нещо не съм гладна и до сега съм на 2 двойни безкофеинови Simple Smileкафета и 1 грейпфрут.Ще вечерям след о-о 3 часа.Имам въпрос:каква сметана да си купя за кафето-само течна ли?Може ли Кофи мейд на Нестле?То суха сметана ли се води или какво newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Бях 65 когато започнах октомври - 1.64м. Тогава свалих 5, но си върнах 1.5, предполагам заради това, че първите 1-2 килограма са всъщност вода и тя си се връща след това. Сега съм 60. Но независимо от килограмите, си върнах колана една дупка назад, а това е по-показателно за мен, както споменах в предния постинг. Целта ми е 55, но ми се струва, че няма да стигна до там. Но на 57 кг също ще съм доволна.

# 11
  • Мнения: 689
Аз приключих с яденето за днес-след малко ще си сметна калориите,че много ми се видя храната,която погълнах SickА стомахът ми се поду и след известно времи ми се догади SadХубаво е,че кърмата не ми намаля през деня.Аз продължавам.

Katjushka-колко време общо си на диетата?Прекъсваше ли и вечер какво ядеше?Радвам се на резултатите ти,не се предавай-можеш да станеш 55,ти знаеш как,нали Wink

# 12
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Включвам се и аз. До средата на февруари искам да съм с десетина кг по-лека. Ох, дано...

# 13
  • Мнения: 1 254
ами, Water Lily, аз си бях доста над 60 кг. като започнах диетата  Blush и то с голям скептицизъм, защото съм тантуреста от 2 годишна и защото нямах успех с диетите по принцип, поради проблеми с гликогена. И понеже този режим е обоснован на база именно неговите нива - реших се и това си беше моето малко чудо Simple Smile
И аз си върнах после 2 кг. и фактически съм смъкнала точно 10, но на мерки не се расте, а и този режим има доброто свойство да гради еластична кожа и равномерно стягане. На 2рия месец очаквайте задържане на кг. и още малко редуциране в мерките. Просто знам, че ще ви хареса  Hug

То ще взема и аз да си проследя мерките, че да сме си стимул едни други Wink А освен това избрахме добър период за начало - аз лично вчера, пълнолунието и това означава, че следващите 2 седмици са ни много подходящи за слабеене (нали тъй Simple Smile ), а резултатът идва след около 10тия ден.

 Hug

# 14
  • Мнения: 689
Vesi-аз сега съм доста над 60 и то 60кг.са ми целта на мене Embarassed
Хареса ми,че не се отслабва ,,ударно,,като с японската диета напр.Това е диета за продължително прилагане,нали?Аз никога не съм спазвала режим повече от 6 дена Embarassed и се обсебвах с диетуването...А сега ми е някак спокойно и психически се подготвям за 2-та месеца.
Резултатите ти са повече от задоволителни,а и с твоя проблем...Аз това за гликогена не го разбирам,но снощи си сметнах калориите за
деня-650 Shocked а ми се струва,че даже преядох.Мисля,че това е в основата на твоето отслабване-намаления прием на калории.Което е страхотно,де.

Hot momma- :welcome:Warrior diet е популярна в САЩ,нали-гледам,че и спортисти я прилагат,което е добре-не искаме да си развалим здравето като с някои ,,чаени,,диетки,нали?

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 12:36 от Water Lily

Общи условия

Активация на акаунт