Парацетамол и бременност

  • 1 226
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Момичета здравейте,бременна съм и май ще се разболявам.Да Ви попитам мога ли да пия Парацетамол?

# 1
  • Мнения: 324
Може да се пие и парацетамол, фервекс (в него има парацетамол), за подсилване - витамин С, желателно ампула. Може и осцилококциум.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 755
Може да се пие и парацетамол, фервекс (в него има парацетамол), за подсилване - витамин С, желателно ампула. Може и осцилококциум.  Peace
Peace

# 3
  • Мнения: 439
Да, Парацетамол има и в другите лекарства и по вереме на бременност и след раждане -Rapidol/в случая една аптекарка онзи ден ми каза че по-добре от Solpadein е Eferalgan с витамин С, защото нямало кофеин в него/

# 4
  • Мнения: 144
Да ,само парацетамол е позволено по време на бременост!!!

# 5
  • Мнения: 6 164
Съгласна съм с Nita, само да не ти хрумне да пиеш аспирин. Wink

# 6
  • Мнения: 439
Да,настинах имах температура и се наложи да го взема на два пъти, след като се консултирах с моята наблюдаваща лекарка.Дори ми каза,ако вдигна по-висока темп.мога да взема и един течен аналгин.Добре, че не се стигна до там.Моя съвет е също да пиеш изцедени лимони с мед-по-хубави витамини от това????

# 7
  • Мнения: 1 382
Мдаа, Парацетамол, може да се пие и като кърмиш по-нататък  Peace

# 8
  • Мнения: 5 362
Да,може.

# 9
# 10
  • Мнения: 8 505
Може,да.Но го пий наистина при нужда.

# 11
  • Мнения: 305
Благодаря Ви,снощи глътнах един и днес съм чисто нова! Wink

# 12
  • Мнения: 1 104
Да, може. Не се притеснявай!

# 13
  • Мнения: 350
Аз поддържах 37,2 температура третия месец и част от четвъртия и когато се повишеше , доки ми изписа Парацетамол. Но за Фервекса каза НЕ, защото има разни противоалергични съставки, онези които ме успиват, и те могата да повлияят лошо на бебето.

# 14
  • Мнения: 1 101
Момичета здравейте,бременна съм и май ще се разболявам.Да Ви попитам мога ли да пия Парацетамол?
Можеш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт