Бънджи гащи ...

  • 502
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,


Малката Ива е вече на 5 месеца и не иска да лежи много. Само на бълджи гащите се радва много и се смее с глас докато скача. На опътването им пише, че са за над 5 месечни деца, лекарката каза, че няма проблем да седи в тях. Чувам обаче, че била много малка за бънджи и можело да и се повреди кръста? Искам да попитам за вашето мнение?

# 1
  • Мнения: 1 555
Ние имахме бънджи, но го слагах след навършени 6 месеца, или когато детето може да седи без помощ и подпори  Grinning
Определено вреди на кръста и кра4етата, ако престоят е по-дълъг от 5-10 мин, за вашта възраст !  По-добре изчакай малко

# 2
  • Мнения: 7 803
тук не ги препоръ4ват изоб6то

# 3
  • Мнения: 7 723
Не мисля, че ще навредят на 5- месечно бебе, все пак то не виси постоянно в тях  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 164
Няма проблем, вие ще я слагате за малко, все пак бързо омръзва всичко на бебетата. Поне при нас е така. Много малко ги използвахме, няма и 10 пъти да е слаган вътре за по 5 минути, с проходилката повече сполучихме, защото ходеше насам-натам да пипа и оглежда всичко, докато с бънджито седеше на 1 място и се отегчаваше.

# 5
  • Мнения: 2 849
Започнах да слагам Вики в бънджи около 6 месец .Много му се радваше ,сега иска повече да се движи и се изнерва в него .Не мисля ,че вреди ,ако не се прекалява с ползването му .

# 6
  • Мнения: 999
Не мисля, че ще навредят на 5- месечно бебе, все пак то не виси постоянно в тях  Rolling Eyes
Peace

# 7
  • в джунглата
  • Мнения: 916
На нашите пише че са за от 4м., препоръча ни ги педито за да има повече движения.  В упътването пише че не трабва да стои повече от 15мин. без прекъсване.

# 8
  • Мнения: 5 362
Може да я слагате,но за по-кратко време.

Общи условия

Активация на акаунт