Невероятни идеи за украса на торти

  • 66 920
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Намерих този сайт преди време и бях изключително впечатлена от многобройните видове украси за торти (около 2500 стр. и се добавят нови всеки ден), както и рецепти, но на английски.
http://www.cakecentral.com/
Надявам се да ви харесат.
П.С.:За да видите тортите в увеличен мащаб трябва да се регистрирате...

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 16:17 от mimival

# 1
  • Мнения: 1 182
Регистрирах се и има да си разглеждаммммм.... много благодаря за сайта.Точно съм на вълна торти че малкия ми син скоро има рожден ден!  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 167
Еййй, сега ли се сети! Вчера мъжа ми имаше рожден ден и правих торта!
Нищо, за следващия.

Украса. Peace

# 3
  • Мнения: 1 182
Лени до другия рожден ден тъкмо ще си ги усъвършенствала Hug

# 4
  • Мнения: 28
Извинявай,но би ли си поправила окрасата на украса?

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
mimival, чудесно!

# 6
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Благодаря за сайта, много полезни идеи има.   bouquet
Извинявай,но би ли си поправила окрасата на украса?
Извинявай, (нищо лично) ама това не е по темата май  newsm78. Някой потребителки във форума нямат достатъчно време, за да си дооглеждат грешките. Важното е, че всички , които се включваме разбираме за какво става дума в темата. Нека не ставаме заядливи моля  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 193
Прекрасно наистина мноооого идейки newsm10 smile3501

# 8
  • Мнения: 28
Благодаря за сайта, много полезни идеи има.   bouquet
Извинявай,но би ли си поправила окрасата на украса?
Извинявай, (нищо лично) ама това не е по темата май  newsm78. Някой потребителки във форума нямат достатъчно време, за да си дооглеждат грешките. Важното е, че всички , които се включваме разбираме за какво става дума в темата. Нека не ставаме заядливи моля  Peace

Не се заяждам!Просто е немислимо да претендираме за интелигентни жени и да допускаме такива грешки.Приемам,че може да е по невнимание и в никакъв случай не съм искала да звуча заядливо.Пък и мисля,че не звучах!

# 9
  • Мнения: 6 461
Аз само разглеждам,но едва ли ще се захвана.
Понеже сладкарството не ми се отдава.
  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 099
МеРи ПоПиНз мисля, че пропускаш основната цел, с която е създаден този форум...
Наистина е неприятно да виждаш елементарни правописни грешки в текстовете, но в крайна сметка е човешко да се греши, а и както спомена по-горе korneliia_h повечето от нас нямат много свободно време.
Относно нивото ни на интелигентност, не мисля че някой би разбрал какво е то от този уеб-сайт и темите, които са поместени в него, все пак в момента сме във форума - готварски рецепти...

# 11
  • Мнения: 1 182
МеРи ПоПиНз мисля, че пропускаш основната цел, с която е създаден този форум...
Наистина е неприятно да виждаш елементарни правописни грешки в текстовете, но в крайна сметка е човешко да се греши, а и както спомена по-горе korneliia_h повечето от нас нямат много свободно време.
Относно нивото ни на интелигентност, не мисля че някой би разбрал какво е то от този уеб-сайт и темите, които са поместени в него, все пак в момента сме във форума - готварски рецепти...

 Peace

Избрах си няколко торти пък ще видим как ще се справя!  chef

# 12
  • Мнения: 2 099
Ето и някои мои любими торти, но незнам някой от нас как би се справил с направата им. За Р.Д. на Вики пожелах да направят първата торта, като и добавих и няколко фигурки, но всички сладкари, които обиколих в П-в бяха затруднени, особено от фигурките (в една от по-долните снимки-фигурките с крилца). Най-накрая в Неделя казаха, че могат да я направят, като не гарантират, че ще ми хареса и тъй като била двуетажна, вътрешноста и щяла да бъде съвсем обикн. сметанова торта, тъй като щяла да стане доста тежка. Така, че в крайна сметка, както се вижда от моята снимка си поръчах тяхното мече.

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 09:10 от mimival

# 13
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Знам го този сайт отдавна (дори имам няколко торти публикувани там, а мисля, че и линка е пуснат в темата за глазурите). Много от хората които пускат снимки там са професионалисти - минали различни курсове за декорация, имат много опит. Други в повечето случаи работят с готови смеси, готови комлекти за торти, включващи всякакви помагала или работят по книги(като тази която Тането и Мимито пуснаха). Малко са тези, които като нас се опитват от нищо да направят нещо.
Но наистина има добри идеи там, особенно за знаещите английски има  стъпка по стъпка, рецепти и  добри съвети. Не знам дали ще ги стигнем някога, макар че съм убедена, че тук има достатъчно хора с талант и усет, както и сръчност за да се справят много добре. По-важното е, че има толкова момичета, които искат да доставят радост на другите, пък дори и с една по-обикновенна торта - нали от някъде трябва да започнем!  bouquet


Успех на всички!

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 17:25 от natalyna

# 14
Тези торти са невероятни!Аз не мога и да си помисля че може да направя такава украса HugТрябва да си имаш талант newsm78

Общи условия

Активация на акаунт