Замразяване на моркови

  • 3 832
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 266
Цели ли  ги слагате или ги режете?Преди това миете ли ги? Thinking

# 1
  • Мнения: 22 867
Не знам с каква цел ги замразяваш newsm78. Аз ги измивам, нарязвам на дребни кубчета, слагам в найлонови пликчета и ..............във фризера. Използвам ги за супи и манджи.

# 2
  • Мнения: 2 116
Не знам с каква цел ги замразяваш newsm78. Аз ги измивам, нарязвам на дребни кубчета, слагам в найлонови пликчета и ..............във фризера. Използвам ги за супи и манджи.


И аз така!  Peace

# 3
  • Мнения: 386
Не знам с каква цел ги замразяваш newsm78. Аз ги измивам, нарязвам на дребни кубчета, слагам в найлонови пликчета и ..............във фризера. Използвам ги за супи и манджи.


И аз така!  Peace

 PeaceИ аз така!А за по-бързо може и да се нарендат.

# 4
  • Мнения: 5 475
 и аз  ги измивам, нарязвам на дребни кубчета,заедно с стрък целина нарязан по същия начин и слагам в найлонови пликчета,после във фризера.  Peace

# 5
  • Мнения: 187
Аз пък ги настъргвам на едро ренде, слагам ги в пликове, сплесквам и замразявам. После използвам в супите.

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не знам с каква цел ги замразяваш newsm78. Аз ги измивам, нарязвам на дребни кубчета, слагам в найлонови пликчета и ..............във фризера. Използвам ги за супи и манджи.
И аз правя така.  Peace

# 7
  • Мнения: 4 546
мия ги, беля ги, режа на кубчета /ако са по-голямо количество - режа на робота/. слагам по 2 моркова нарязани в пластмасова кутийка от салата и така направо изсипвам цялата кутийка за едно ядене.

# 8
  • Мнения: 6 461
Цели ли  ги слагате или ги режете?Преди това миете ли ги? Thinking
Аз ги почиствам и измивам добре.
След това ги режа на кубчета и ги пакетирам в найлонви пликчета.

Общи условия

Активация на акаунт