Смяна на личен лекар,моля за помощ

  • 791
  • 2
  •   1
Отговори
Днес,в последния момент записах дъщеря си при лекар,който една моя позната ми беше препоръчала.И сега съм отчаяна ooooh!Нямам думи,на такива абсурди се наслушах #Crazy TiredПрибрах се бясна,да си бях останала при предишната,в сравнение с тази бившата е направо страхотна TiredНе искам детето ми да е при нея.Иначе всичките ми документи са в мен,удари печата на здравната книжка,но иначе за разлика от предишната не ми взе нито картона,нито нищо.Има ли някакъв така да се каже "въртел"? Rolling EyesДали ще мога да я сменя,ако вече е свършил срока за записване,то поне с нещо частно...и аз не знам.Моля,ако някой може да ми помогне да ми пише,може и на лични.Не искам засега да споменавам името и,само да се махна и ще я намерите в черния списък Rolling EyesМоля,ако някой може да ми помогне да ми пише,може и на лични baby_neutral

# 1
  • Мнения: 2 821
Смяната на лекар по желание, както знаеш е 2 пъти в годината...другата възможност за това е вече м.юни.Пък с частно винаги можеш да замениш...в смисъл да си посещаваш лекар на частно, а този ти се води по документи и изпълнява задължителните прегледи и имунизации по Здравна каса. Все пак един месец е достатъчно време да реши човек дали и с кого иска да смени сегашния си."Врътката", както се изразяваш е, че може да подадеш молба в здравната каса, но искането трябва да е основателно, за да разрешат смяна извън сроковете.

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ще се изтърпите с новата лична лекарка половин година,няма друг начин!Да ходиш и да си губиш времето с молби до здравната каса,не си струва!Ако не е толкова компетентна лекарката,винаги при по-сериозен проблем/дано не се налага/ можеш да идеш при старата на преглед и да си платиш!Пък и не са само тия две лекарки там-нали

Общи условия

Активация на акаунт