запушено носле

  • 847
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
дайте съвет ако и вие сте се сблъсквали с такъв проблем Sadдетето ми е на 4 месеца и всеки месец страдаме от хрема ама такава вътрешна т.е нослето му е все запушено предписаха му капки-виброцил после черните капки които изсушават и даже и антибиотик защото можело много лесно да слезе на долу и да стане пневмония да ама ефект почти нямаше.накрая спрях и капки и антибиотик и май е по-добре но сутрин и вечер нослето му все гъгне вече незнам какво да правя newsm78

# 1
  • Мнения: 640
и Иван вече 5 дни е с хрема Sad...писна ми от тея черни капки...дажам му и Коризалияи пак нищо...помагайте,мами,please!

# 2
  • Мнения: 1 708
При течащ нос се изписва коларгол за да изсуши,но при запушен Стеримар(морска вода) и виброцила са много добри.
Когато моите дечковци са с хрема аз ги мажа задължително с тези специалните кремчета за гърдичките и гръбчето,коитъо облекчават хремата и кашлицата и винаги имам вкъщи.
В момента съм се заредила с Хустагил.А специално за бебета е Пулмексбейби(мисля че така беше.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Физиологичен р-р по 1к в двете ноздри и по 1мл вит Ц о амп

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Вит Ц през устаа забравих да уочня

# 5
  • Мнения: 6 461
Когато малкия ми беше на 4 месеца и при него така се получи -заден ринит.
Секретите се стичат в гърлото,появи се кашлица и след ден два  бронхит.
Личната лекарка ни даде направление за микробиологично изследване.
Взеха му секрет от нослето и гърлото.Изолира се бактерия-мураксела(мисля ,че така се казавше newsm78)
Изписаха ни антибиотик(Фромилид ... и капки през носа които се приготвят в аптека с антибиотик) и всичко се оправи.Но вече нямаше на къде.Бронхита беше на лице.Лечението мина успешно .От тогава заден ринит нямаме.
П.п.Малкия ми още като се роди и започна да му хърка нослето.Мисля,че още в началото трябваше да направим микробиологично изследване .И съм сигурна ,че част от тези здравословни проблеми щяха да ни бъдат спестени.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
дайте съвет ако и вие сте се сблъсквали с такъв проблем Sadдетето ми е на 4 месеца и всеки месец страдаме от хрема ама такава вътрешна т.е нослето му е все запушено предписаха му капки-виброцил после черните капки

е аман вече, как на 4 месечно бебе ще изписваш виброцил и коларгол #Cussing out и ти съвсем спокойно си капала и двата вида капки на 4 месечното си бебе  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт