Оплешивяващо 3-месечно същество?

  • 1 358
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Ами почна и Алито да оплешевява по-малко.
Но започнах да се притеснявам, защото на тила й има едно огромно кръгло плешиво петно- едно от кърменето, едно, че в легнало положение много често си върти главата в двете посоки. И аз да си въртях кратуната така, и на мен нямаше да ми остане никаква косица по главата!
Имат ли вашете бебчовци подобни неща?
И трябва ли да мажа петното с нещо-зехтин ли, крем?Страх ме е кожата да не се протрие.

# 1
  • Мнения: 1 517
Нормално е да пада косичката
Никера до скоро си имаше голо петно,но сега и там започна да расте косичка
Не съм го мазала с нищо

# 2
  • Мнения: 170
Ееееееееер стига де споко! Няма нужда да я мажш чак Laughing  Остави бебка - това е нормално! При всичките се случва, така че горе главата и гледай напред!

Поздрави!!!

# 3
  • Мнения: 1 581
Имахме такова петно отзад чак до 8 месец. Тъкмо се попритесних и почна да боцка  Grinning
Ще си навакса госпожицата и ще има да връзвате панделки  Wink
Аз не съм мазала с нищо, не се е протривало.

# 4
  • Мнения: 1 629
Хехе, и ние сме в клуба на плешковците, ама то си е нормално. Ще израстне и там, до тогаз с шапка!  Laughing Майтап де!

# 5
  • Мнения: 1 246
и ние сме така,запо4нахме да опле6ивявяме,отзад разбира се,но другите мами ме успокоиха,4е е нормално.....6те 4акаме един ден да имаме хубава коси4ка за опа6ки....

# 6
  • София
  • Мнения: 1 845
Уф, слава богу!

# 7
  • Мнения: 2 609
И ние,и ние...

# 8
  • Мнения: 2 006
Какъв е то4но въпроса,защото гледам,4е сама си си отговорила  Confused: Laughing  Grinning Споко бре хора Mr. Green

# 9
  • Мнения: 46 429
И ние............ Grinning

# 10
Хе,споко,де-и Алекс някъде към 3тия месец оплешивя.НЕзнам колко време продължи,ама със сигурност беше пове4е от 3месеца.Със нищо не съм го мазала,нищо му няма-няма да се протърка,не бой се!!!

# 11
  • Мнения: 1 080
Като поотрасне и почне да посядва освен да лежи, ще почне да расте и косицата отзад. И ние бяхме доста време плешивички.

# 12
  • Мнения: 77
Съвсем нормално си е, даже им опадва и част от косичката с която са се родили (особено ако спи на бяло чаршавче се забелязват косъмчетата по него) и израства нова на нейно място. Нашия бебо се даже се роди като маймунче почти без чело, Embarassed  но слава богу покрай другата коса м-у 1.5 и 3 мес. му опада и излишната там и сега вече си имаме (чело де! Laughing )

# 13
  • Мнения: 5 255
Цитат на: marissha
едно кръгло плешиво петно...Имат ли вашете бебчовци подобни неща?


Имаме, но постепенно почва да израства нова косичка.
Това е нормално, все пак бебето само лежи.
Като почне да сяда и да си играе ще се оправи съвсем.

# 14
  • Мнения: 1 793
и при нас беше така. Алеск имаше едно голо петно отзад от постоянно лежане. постепенно израства нова косичка, не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт