Минерална вода за кърмачета

  • 2 989
  • 34
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 90
За много години на всички майки и техните семейства!
Моля ви, кажете ми давате ли понякога минерална вода вместо преварена? И ако да - от каква възраст започнахте и какви марки давате?
Нашата чешмянка е много варовита и колкото и да се утаява, съм сигурна че отива гадост и в шишето.

# 1
  • Мнения: 7 640
на малки деца се дава изворна, а не минерална вода.

# 2
  • Мнения: 306
за много години newsm03давала съм и от самото начало минерална на девин с розовия етикет

# 3
  • Мнения: 306
всъщност е изворна на девин,обърках се

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
От 8я месец започнах да давам от време на време изворна на Девин,но все още си преварявам и прецеждам през марля/чешмяната/.

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 00:52 от margo71

# 5
  • Мнения: 638
За много години!
А за трапезните води какво мислите,аз сега давам изворната на Девин,преварявам,но имам приятелка,която изоб6то не е преварявала водата  Shocked

# 6
  • Варна
  • Мнения: 90
Благодаря ви за експресните отговори...
Сесилия, не разбрах само какво преваряваш - изворната вода ??? или чешмяната.
Доколкото разбрах трябвало да се редуват чешмяна преварена и изворна за бебета...

# 7
  • Мнения: 1 043

Доколкото разбрах трябвало да се редуват чешмяна преварена и изворна за бебета...
Точно така правя и аз-редувам преварена чешмяна и изворна на Девин Peace

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
До 1 г. давах чешмяна преварена, сега редувам изворна с трапезна или минерална.

# 9
  • Мнения: 8 505
От третия месец давам Горна Баня.Винаги купувам води с ниска минерализация и никога-с розови етикети и минерализирани.

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз копувах вода с розов етикет. Девин и още една (не си спомням името). А няма ли вода на Гербер за кърмачета, подходяща за консумация веднага?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз копувах вода с розов етикет. Девин и още една (не си спомням името). А няма ли вода на Гербер за кърмачета, подходяща за консумация веднага?


има вода на хип готова за консумация веднага и може да се ползва веднага като се роди ама на мен лично ми се видя скъпа към 3 лв за 1,5л.

# 12
  • Мнения: 1 951
От както се е родил давам изворната на Девин, като я преварявах само първите 3 месеца.

# 13
  • Мнения: 832
За много години!
А за трапезните води какво мислите,аз сега давам изворната на Девин,преварявам,но имам приятелка,която изоб6то не е преварявала водата  Shocked

Мисля, че изворна и минерална вода не е хубаво да се преваряват.

# 14
  • Мнения: 4 621
на малки деца се дава изворна, а не минерална вода.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт