Моля за идеи за цвета на тази спалня?

  • 5 981
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 132
 Здравейте, харесали сме си тази спалня  http://911.bg/a2/offers.asp?p=2226154&id=5543&m=29 , но не можем да решим в какви цветове да си я поръчаме.Във фирмата предлагат много цветове.Много се чудехме за венге и дъб пастел , но незнам как ще стои на естествения паркет в стаята.
 Моля , ако ви идват някакви идеи за  комбинация на цветове споделете ги.
                    Благодаря предварително  Hug

п.с. Цветът на стените ще бъде решен спрямо спалнята.

# 1
Извинявай, че се включвам в темата ти. Мами от Варна препоръчайте ми фирма за производство на спални, за която имате добро мнение. Благодаря!

# 2
  • Мнения: 634
[офф]

Извинявай, че се включвам в темата ти. Мами от Варна препоръчайте ми фирма за производство на спални, за която имате добро мнение. Благодаря!

Аз също се извинявам, но това, което си написала се нарича офтопик на @-езика- какъвто в момента пускам и аз Blush, а даже и крадеш темата на gracia, която очевидно търси помощ с избирането на цвета на спалнята си, а не търси фирма за производсво на спални във Варна.
Това, което може да направиш е да пуснеш отделна тема тук или в раздели Справочник или Обяви.

[/офф]

по темата:
Аз не бих се спряла на венгето за спалня, понеже е тежък цвят, да не говорим, че повечето казват,, че като мине от мода, ще ти се ще да го смениш.
Бих се спряла на светли и топли тонове-светло синьо или зелено-нашата е зелена Wink  Hug

# 3
  • Мнения: 5 622
Някакво светло дърво според мен. И аз не съм за венгето, точно защото като му мине модата, ще се чудите с какъв акъл сте го купили...макар сега да е много шик  Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 180
gracia, гледам сега същата спалня в списание "Стройтелство и обзавеждане в цени". Наистина е страхотна. На мен ми харесва цвета, които е там. А какво представлява венге за да мога да ти кажа?сори за въпроса, но не съм много веща

# 5
  • Мнения: 5 622
Черно или почти черно дърво

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Черно или почти черно дърво
Благодаря ти за уточнението.
Аз съм за нещо от сорта на цвят на млечен дъб или бук. 

# 7
  • Мнения: 4 380
Цвета на спалнята е без значение за връзването и с естествения паркет. Цвета на дървото има до някъде значение за стила на мебелите, т.е. трябва да бъде съобразено с това. Дали ще избереш светло, тъмно, жълтеникав или червеникав оттенък няма никакво значение, т.к. по-съвременни нюанси ще се вържат със стила, по-класически -с пода.
Дървото е с неутрален цвят по отношение към всички останали. Т.е. какъвто и да е оттенъка на дървесината, това не влияе и по никакъв начин не определя цвета на стени или текстил.

# 8
  • Мнения: 3 423
на мен череша и синьо ми е любима комбинация-у нас в две от стаите е така

# 9
  • София
  • Мнения: 2 132
        Момичета много благодаря за отговорите. Ето снимки на същата спалня с цвят венге и дъб пастел   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91206&photo=4
    В същото албумче съм сложила и снимка на паркета в хола , защото след като го лакираме такъв ще стане и в спалнята. Аз също си представях спалнята ни да е светла, но мисля , че за тази трябва да измисля два цвята и точно това ме затруднява.
  xenia  И аз си мисля , че  цвета дървото не определя цвета на останалите неща, ама все пак паркета като се лакира става доста жълтеникъв и това малко ме притеснява .. знам ли  Crazy
  prasentze Може ли да помоля за снимки на стаите и аз много обичам синьо  Grinning

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
При нас е череша и бледожълто,харесвам си го  Peace

# 11
  • Мнения: 96
Мен също в момента ме вълнува темата за цветовете - на мебели, стени, под - всичко! И понеже явно изживявам някакъв "жълт" период  Embarassed, споделям идеята за бледожълто и череша, или бледожълто и някакъв друг дървесен цвят. Все пак мисля, че не трябва да се прекалява с неестествените цветове /синьо, зелено, или това много тъмното/, защото бързо ще ти омръзнат и ще искаш промяна.
Успех с интериора на жилището!  newsm10

# 12
  • София
  • Мнения: 2 132
svetlan4o     И при мен има жълта вълна, но тя засега залива хола, но защо ли да не залее и спалнята   Thinking знам ли вече и аз  Crazy

# 13
  • Мнения: 1 546
Варианта на спалнята с венге е много по-хубав от светлия!А това, че венгето било мода и щяло да мине са пълни глупости!Ако се позагледате в мебелите, да речем на вашите родители, особено в холските, ще видите че повечето са в цвят венге, което си е живо кафяво!

# 14
  • Ruse
  • Мнения: 390
нашата спалня е венге и бял дъб-комбинацията е невероятна.Поръ4ала съм си такива цветове не защото са модерни а защото ми харесват и немисля 4е като излезе венгето от мода 6те искам да си сменям спалнята.
п.п и венегето си е то4но кафяво.6те покажа и снимки но утре 4е сега бебата ме тормози  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт