За бебешкият шезлонг?

  • 1 338
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Искам да попитам в какво полужение трябва да седи бебе на 3,5 месеца в шезлонг дали полу седнало или легнало? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 019
легнало

# 2
  • Мнения: 6 461
Легнало ,разбира се.. Wink

# 3
  • Мнения: 193
Аз от почти месец го държа полуседнал  дали не съм му навредила ? Embarassed

# 4
  • Мнения: 104
На дали но все пак си го слагай легнало newsm10

# 5
  • Мнения: 1 041
На 3 месеца и половина е рано да се слага бебето полуседнало,а да не говорим за бебе на 2 месеца и половина #CrazyАз винаги за всичко,свързано с развитието на детето се консултирам с педиатъра и форума PeaceИма много материали,информирайте се преди да предприемате нещо Peace

# 6
  • Мнения: 6 461
Аз от почти месец го държа полуседнал  дали не съм му навредила ? Embarassed
Не мисля,че си му навредила.
Ако те притеснява говори с педиатъра на детето  когато отидете на консултация.
Но все пак най -добре слагай детето  легнало.

# 7
  • Мнения: 1 555
Не си навредила,  синът ми на 3м и половина беше в шезлонга на първото положение след легналото, вече на следващите положения определено изчакай !

# 8
  • Мнения: 74
Ние започнахме да ползваме шезлонга от първия месец, много добре се чувстваше в него. Сега вече малката сама се изправя като я  държа полуседнала, а ако я сложа на възглавници, направо се преобръща напред. И повече и харесва седнала, отколото легнала. така се изморява и след около час подърстване вече е гроги и заспива веднага като я сложа в леглото.

# 9
  • Мнения: 3 499
Не съм ползвала шезлонг, малката никога не е обичала да стои на едно място.Бебето ти обаче трябва е легнало, седнало може чак след 6 навършени месеца, а в полулегнало /45 градуса/ може и след 5-ти м.

# 10
  • Мнения: 3 478
Нашият шезлонг няма напълно легнала позиция, така че малката винаги е била леко изправена, от ден първи. Обожаваше да стои вътре. Не мисля че и е станало нещо от това.

# 11
  • Мнения: 1 288
засега в легнало само. към 5-6 месец може и полуседнало. голямо улеснение е шезлонга!  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Започнах да слагам моята принцеса след 4-я месец в шезлонга. Той по принцип няма напълно легнало положение, така че я слагах на възможно най-полегналото положение. Според педиатърката ни в полулегнало (около 45 градуса наклон) може да се слага след 4-я месец.

# 13
  • Мнения: 14
Ако бебето се чувства удобно в по-горната позиция не мисля че има проблем на тази възраст, стига да не е седнало. Аз сложих моя малчо едно ниво след легналото долу-горе на тая възраст (но при нашия шезлонг разликата е мн малка, не зная колко вдигнато е вашето следващо ниво) и се чувстваше много добре и нищо му няма - скоро ходихме на ортопед и си е съвсем наред, а прекарваше и все още прекарва доста време в шезлонга - е  вече не толкова защото много шава. 

# 14
  • Мнения: 2 309
След 6м се слага в седнало положение.Незнам какво разбираш под полу-седнало newsm78
Все пак е доста мъничко бебенцето,трябва да си е легнало Peace

Общи условия

Активация на акаунт