Търся специална мивка и конструкция за нея във Варна...

  • 5 618
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
 Много се надявам да сте ми от помощ в търсенето на една специална мивка и по-точно основата, на която тя е поставена/вградена....

Ето за това става дума:




В каталога продават само мивката, а къде ще си я вграждаш, не ги е еня Испанците....  Confused За нашата малка баня, на която и предстои ремонт, това е идеален вариант за малка, спретната мивка с модерен дизайн и най-важното не е вградена в дървен плот, който се пръска (специално в нашата баня ще бъде мокрен) и няма да издържи дълго...

Ако някой е виждал нещо подобно някъде, ще съм много благодарна  Praynig

П.С. Конструкцията е закрепена на стената, не е с крачета до пода, което също е от значение за нас, за да не заема място...има и място/пръчка за хавлия за ръце..абе, много е готина  Peace

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Днес цял ден обикалях точно за това и мисля, че видях подобна поставка в Керамет Маркет, който е близо до Сима. Направи ми впечатление поставката за кърпата.Знаеш ли го,да търся ли точен адрес?

# 2
  • Мнения: 5 622
Знам го. Ще отскоча да видя какво е положението. НАправо съм се отчаяла..ИНАче това е от каталога на Хикови, но в самия каталог поставката(да я нарека) я няма. А само мивката  Rolling Eyes Странно къде мислят да се вгражда, ако не точно в поставка като на каталога  Thinking

От магазина са отправили запитване до производителя, но още няма отговор, а вече мина много време  Confused Направо съм отчаяна...

В Мартинели също няма  newsm78

# 3
  • Мнения: 6 039
с такива и подобни е пълно в мебелна палата Лазур. Китайски са.
както и в магазина ма Мартинели за обков срещу светофара на  Моркса гара.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На ул. Неофит Рилски /на която продължението е Патриарх Евтимий/ има едно магазинче, където се продават испански мивки и аксесоари за баня. Помня, миналата година видях подобни мивки там и имаше разнообразие. За съжаление не помня името на магазина, но беше на ъгъл.

# 5
  • Мнения: 5 622
с такива и подобни е пълно в мебелна палата Лазур. Китайски са.
както и в магазина ма Мартинели за обков срещу светофара на  Моркса гара.

Eдва ли в каталога, който съм снимала с испанските мивки, конструкцията е китайска, но ако има и китайски, може и да е по-добре(стига да са качествени), щото ще са и по-евтини  Wink

А ми е много странно, защо в Мартинели, не ми казаха да проверя в магазинът им, който е за обков, срещу Морска гара? След като ходих и питах (показах) какво търся, ами само вдигнаха рамене?!  Shocked Егати и неуредената работа е тяхната.....

Ще ходя да проверя навсякъде, където сте ми казали, дано намеря, благодаря много за информацията. Много е ценно за мен   bouquet

# 6
  • Мнения: 5 622
На ул. Неофит Рилски /на която продължението е Патриарх Евтимий/ има едно магазинче, където се продават испански мивки и аксесоари за баня. Помня, миналата година видях подобни мивки там и имаше разнообразие. За съжаление не помня името на магазина, но беше на ъгъл.

Ще се опитам да го намеря!Благодаря!  Hug

# 7
  • Мнения: 6 039
БУБА,
не си ме разбрала
казах, че тези в мебелната са китайски

а за магазина на мартинели, той като собственост е техен, но не знам дали го стопанисват, преди там се продаваха мебели, кухни и т.н. тяхно производство, сега има обков и мивки

# 8
  • Мнения: 5 622
БУБА,
не си ме разбрала
казах, че тези в мебелната са китайски

а за магазина на мартинели, той като собственост е техен, но не знам дали го стопанисват, преди там се продаваха мебели, кухни и т.н. тяхно производство, сега има обков и мивки

Aха ясно. Ще отида да видя тези китайските дали са читави... При нас, в тази малка баня, трябва кострукцията да е точно такава, а не от тези, които масово продават- дървените, защото всичко ще се мокри или поне пръска с вода. Писала съм го и по-горе и това е единствената възможност да се вгради някъде мивката. А иначе се колебаем между тази, кръглата мивка и едни други, които са по-квадратести и правоъгълни. И все пак конструкцията ако намеря другото ще е по-лесно....  ooooh!

# 9
  • Мнения: 5 622
Днес ходихме и до Мебелната палата и до Керамик маркет. Изобщо не е това, което търсим  Confused Така, че търсенето продължава....

Тези, които видяхме днес са стъклени, а ние искаме керамична, да не говорим, че не толкова мивката ме притеснява (мивки- бол), колкото самата конструкция, дето се захваща за стената(никъде ги няма Rolling Eyes) и плотът, в който се вгражда мивката.....

# 10
  • Мнения: 6 039
в самия плот не виждам нищо сложно
обикновен алуминиев профил и отгоре стъкло - в цвят или не или камък или МДФ, каквото си поискаш/

# 11
  • Мнения: 924
VICARD SYSTEMS (преди беше Дейзи 13) на ул. Генерал Колев. Мисля, че там ще ви свършат работа.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Днес ходихме и до Мебелната палата и до Керамик маркет. Изобщо не е това, което търсим  Confused Така, че търсенето продължава....
Бубе, сори, ако съм те подвела за Керамик маркета, ама си мислех, че са нещо подобно  Rolling Eyes
Успех с търсенето Heart Eyes

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
в самия плот не виждам нищо сложно
обикновен алуминиев профил и отгоре стъкло - в цвят или не или камък или МДФ, каквото си поискаш/
Точно това исках да кажа и аз. Плотът могат да ти го изработят по поръчка, ти само си харесай какъв да бъде и да имаш мивката.

# 14
  • Мнения: 2 839
И на мен ми се вижда проста изработката му. Да намериш готов такъв, точно в размера на мивката, ми се струва мисия невъзможна.
Не бъркаш ли с тази мивка? Казваш, че основно продават дървени стойки. Моето наблюдение е, че основно продават пластмасови с шкафчета отдолу /може и отгоре/. Точно в твоя случай, понеже казваш, че мястото е малко, аз мисля, че много по-удачно е да сложиш от пластмасовите шкафове над които се вгражда мивката. В Сима е пълно с тях. Хем шкафа ще пълниш с неща, които няма къде да сложиш, хем избор голям.

Общи условия

Активация на акаунт