Препоръчайте ми тенджера под налягане

  • 16 683
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Моля споделете какви тенджери под налягане имате.
Налага се да сменя страта си тенджера и се чудя каква да избера.Ако можете ме ориентирайте и в цената.Предварително ви благодаря.  bouquet

# 1
взех си преди 2 години от Метро Цептер -7л. Беше около 28лв, на промоция.Върши ми супер работа,колко е Цептер обаче  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 327
купих на Фагор преди 2 години, но на 2 пъти и изпуска уплътнението и всеки път като я поставя на котлона се моля да не изпусне пак... За мен най-добри си остават унгарските от едно време  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 881
Нашата е "Morphy Richards", много хубава се оказа, но беше доста скъпа, около 100 лева newsm78

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Моята е Magefesa - 8 литра, със допълнителен стъклен капак и кошница за варене на пара. Имам я от скоро, но за сега съм доволна. Престраших се да я взема само защото ме увериха, че уж не можела да гръмне. (Освен двата вентила има отвор от страни на капака през който при проблем се раздува уплътнението и излиза налягането) Преди време в къщи беше гърмяла тенджера под налягане и много ме е шубе ама за сега съм жива. Цената беше около 100 лева.

# 5
  • Мнения: 867
Моята е Стайнбах-супер съм доволна вече четири години безотказно ми служи  Laughing Почти всичко готвя с нея-спестява много време!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз ползвам тенджера на Василиас,oт 7 г.Много съм доволналнаБих я замениЛа с такава на Фагор просто ми харесва като дизайн и качество

# 7
  • Мнения: 375
Fagor! Много съм доволна.

# 8
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 35
моите са фагор  комплект 4 л. и 6 л. много съм доволна  струваха 120 лв от магазин "Зора" в гр.Пловдив

# 9
# 10
  • Мнения: 1 403
Ще следя теми4ката, 4е и аз искам да си взема нова Hug  И моята е от тия старите унгарските, ама изгубихме една джаджа и немога да я ползвам. И май хубава тенджера под налягане под 100лв няма  newsm78
100 , 100 важното е да ври бързо и да не гърми  #Crazy

# 11
  • Мнения: 279
Моята е FAGOR-8л./около 80 лв.от Технополис/.Много я ползвам и съм страшно доволна.

# 12
  • Мнения: 277
Моята е Magefesa - 8 литра, със допълнителен стъклен капак и кошница за варене на пара. Имам я от скоро, но за сега съм доволна. Престраших се да я взема само защото ме увериха, че уж не можела да гръмне. (Освен двата вентила има отвор от страни на капака през който при проблем се раздува уплътнението и излиза налягането) Преди време в къщи беше гърмяла тенджера под налягане и много ме е шубе ама за сега съм жива. Цената беше около 100 лева.
и моята е такава -110 лв от технополис

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моята е Magefesa - 8 литра, със допълнителен стъклен капак и кошница за варене на пара. Имам я от скоро, но за сега съм доволна. Престраших се да я взема само защото ме увериха, че уж не можела да гръмне. (Освен двата вентила има отвор от страни на капака през който при проблем се раздува уплътнението и излиза налягането) Преди време в къщи беше гърмяла тенджера под налягане и много ме е шубе ама за сега съм жива. Цената беше около 100 лева.
Как така гръмна  Shocked ?  Това как би могло да се случи? Притесних се. Аз като готвя малчо почти винаги е наоколо, а често ползвам тенджерата.

За марка не мога да препоръчам моята понеже ми се случи да изпусне на 3-4 пъти. За мен това не е добра тенджера под налягане, но за момента няма как да я сменя  Confused.

# 14
  • Мнения: 1 341
моята е ТЕФАЛ. Отваря се, затваря се с поглед. Като махнеш капака си е най-обикновенна тенджера. Много  елесна за употреба , а и има таймер, който много ме улеснява

Общи условия

Активация на акаунт