Сложихте ли си протестни ленти?

  • 1 427
  • 25
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Ето тези?                 
 Интересно ми след темата която обсъждахме за защита на българските медици.Сложихте ли тези ленти на дрехите си, или не?Ако е не, защо?
Според мен това е начин българите в чужбина да разгласят защитата на медиците ни?Гласувайте, моля, че ми е интересно Simple Smile Heart Eyes

# 1
# 2
  • Мнения: 1 363
Въпросната тема не съм я видяла. Не съм си сложила такава лента. Само оня ден прочетох надписа на нея (мернах я някъде из бг форумите). Не мисля, че би променила нищо в поставянето и в подписа по интернет профилите ни.
Също така не я нося  - по ясни причини (няма откъде да си я доставя). Ако имаше сигурно щях да я закача на чанта, количка.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 526
няма от къде да си набавя Rolling Eyes

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Явно трябваше да кажа от къде може, съжалявам.Ето от тук може да се разпечата.

# 6
  • Мнения: 3 478
Ne. Zashtoto e niamalo ot kude, puk i tuk na nikoi ne bi mu napravilo vpechatlenie vuobshte che ia nosia. Edva li niakoi e chuval za tozi sluchai, prosto jiveia v dosta malko i "ogranicheno" miasto.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ne. Zashtoto e niamalo ot kude, puk i tuk na nikoi ne bi mu napravilo vpechatlenie vuobshte che ia nosia. Edva li niakoi e chuval za tozi sluchai, prosto jiveia v dosta malko i "ogranicheno" miasto.
Аз също живея в много малък град и много хора не бяха на ясно за значението на тази лента.Но, ако не я бях сложила нямаше и да разберат за случая с медиците ни.

# 8
  • Мнения: 811
не,не знаех от къде да си набавя

# 9
  • Мнения: 1 436
Бях сложила, но на работа ме помолиха да я махна. Имам колега либиец, който ми се пада малко подчинен.

# 10
  • Мнения: 3 478

 Аз също живея в много малък град и много хора не бяха на ясно за значението на тази лента.Но, ако не я бях сложила нямаше и да разберат за случая с медиците ни.
[/quote]

Ами честно да ти кажа, аз самата не съм особенно добре запозната с този случай. Научих за тях тук от форума миналата година, подробности незнам. Не мисля че е справедливо да защитавам кауза пред обществото след като аз самата не съм лично запозната с нея. Peace

# 11
  • Мнения: 6 167
аз съм относително добре запозната.
мисля, че в италия доста хора знаят за процеса.
днес гледах за екзекуцията на саддам и смъртното наказание.
човек от амнести каза, че трябва да спре обсъждането на
екзекуцията на саддам при положение, че има европейски граждани, които
са застрашени от екзекуция.
направи ми добро впечатление. имаше големи материали и при обявяването
на присъдата.

от др. страна, това не е резултат на кампанията.
тя ( както и приемането ни в ЕС) няма никакъв отзвук тук.
не се видя нито един бг политик с лентичка, само каруци и цигани по съмнителни репортажи.

по темата - да, имам лентичка. не предизвиква грам интерес. малко ми е неудобно, че е толкова огромна.

# 12
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не сьм, не виждам смисьл....не виждам как една лентичка ще промени нещата Confused...моля се само всичко да свьрши добре 3а те3и хора Praynig

# 13
  • Мнения: 3 423

Защото водя живот на крепостна селянка,
седя си у дома, гледам си бебето, ходя по
пижама и не смятам, че една лентичка би
променила нещата. Не бих носила и ако
излизах навън. Когато носех мартеници,
никой не се поинтересува какво е това,
дето ми виси. Едва ли трикольорът ще е
по-интригуващ. Градът е огромен, хората
са отчуждени, и камбана да си туриш на
тиквата, няма да ти обърнат внимание.
Това не е като у наше село, дето по Витошка
сите лични моми като по калъп. Дълго стана.

# 14
  • Мнения: 2 257
Нямам от къде да си намеря такава (тази хартиената от предложения линк е просто безумно да си я сложа и да издържи дълго). И да си намеря, ми изглежда адски популистко да се закича, при положение, че от който наистина зависят тези неща, не му пука. Вече години наред.
Всякакви такива сърцераздирателни кампании меко казано ме дразнят и смятам, че като се закича с такова на никой не помагам всъщност. Ако можех да купя нещо, да извърша някакво фактическо действие, с което на практика ще помогна с нещо - разбира се, но закичването с лентички според личното ми мнение, на никой не помага, ако и да изразява съпричастност и т.н.
Не обичам развяти национални флагове по коли, разни значки и лепенки също - на каквато и да е тематика. Не знам защо. Просто нищо не значат за мен тези знаци.

(Друг е въпросът, че историята с медиците ни в Либия ме разтърсва всеки път, като мисля за нея.....)

Общи условия

Активация на акаунт