какво мляко за дете над 1 годинка

  • 1 098
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Той много обича да пие млякото си, сега е на Аптамил, но ми идва малко скъпичко? Питах се какви са алтернативите, когато порастне още малко. Знам, че има Нестле Джуниър, но днес видях едно мляко за деца над 1 год. но на него пишеше СУХО мляко! Въпросът ми е давал ли е някой такова мляко и какво ви е мнението. 900 гр струват около 12 лева?

# 1
  • Мнения: 1 186
Ние още си пием МИЛУМИЛ 3 ама нещо напоследък не си го изпива цялото преди лягане и аз мисля да го сменя с нещо друго ама се чудя какво да е или дали изобщо има нещо по добро от Милумил и Аптамил  newsm78 защото според мен те са най добрите млека....Мисля си за НЕСТЛЕ след годинката ама незнам...дано някой да изкаже мнение  Peace

# 2
  • Мнения: 74
Защо не даваш вече кисело? По-добре е от сухото мляко.

# 3
  • Мнения: 6 461
Можеш да даваш на НЕСТЛЕ (за деца над 1 годинка)

# 4
  • Мнения: 227
С малчо след една годинка продължихме с Нестле Джуниър-той е доволен Laughing Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 345
С малчо след една годинка продължихме с Нестле Джуниър-той е доволен Laughing Peace

и ние така ама поне сме по злоядички си се върнахме на милумил и сега ги редуваме

# 6
  • Мнения: 4 621
Нестле Джуниър Peace

# 7
  • Мнения: 3 360
Нестле Джуниър-харесва и Grinning

# 8
  • Мнения: 680
нестлето струва -8лв.-450гр.,а милупата-14лв.-600гр. не излиза много по скъпа от нестлето,а и моят син я предпо4ита! Peace

# 9
  • Мнения: 2 897

И моето дете такова пие.Преди това НАН ХА и НАН-2.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 457
нестлето струва -8лв.-450гр.,а милупата-14лв.-600гр. не излиза много по скъпа от нестлето,а и моят син я предпо4ита! Peace
Нестле Джуниър пие, ама го купувам по 7,09 лв.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 676
След 1 год. давам Нестле Джуниор. Взимам го за 7,20-7,40лв. Преди това бяхме на Милимил 2. Все още нямаше 3-ката, когато направихме 1г.

# 12
  • Мнения: 227
Аз взимам Джуниър-а за 7.30.

# 13
  • Мнения: 702
Все още сме на Аптамил 3.

# 14
  • Мнения: 5 362
Кисело мляко Peace

Общи условия

Активация на акаунт