Д-р Браун

  • 3 834
  • 19
  •   1
Отговори
Да за синята капсула става въпрос. В упътването към шишето е указана като "вентил за лесно разбъркване" На старото шише няма такъв.  Иначе сме много доволни.

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 23:49 от Pocu-Buku

# 1
  • Мнения: 361
Никога не съм ползвала такива шишета. Дано някой знае и внесе яснота по темата  Peace

# 2
  • Мнения: 1 013
Така си е, и аз се заблудих по подобен начин.

# 3
  • Мнения: 74
Не съм забелязала нищо такова, ползвала съм такова шише. На самата тръбичка ли е цепката?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 340
Купуваме второ шише на Д-р Браун защото на капсулата която е в шишето има малка цепка. Помислих че е дефект и купих ново, оказа се че и новото е със същата цепка, направо си изглежда като скъсано.  Така ли трябва да бъде?

къде трябва да е тази цепка и аз ползвам но няма нищо подобно ама е от по старите сега наскоро им смениха малко визията и освен това да е новост Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 1 750
За синята ли капсула става върпос?
И аз забелязах, че има цепнатина на нея, сякаш е скъсана. Мислях, че съм я повредила при миенето, защото я отделям от зелената част докато я мия. Но май е фабрично, защото имам още две такива шишета и те са по същия начин.

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 378
Аз лично не съм доволна от тези шишета. Имаме 3бр за боклука. Язък за парите им. По-доволна съм от Камера, Гербер, които са на по-прилична цена. Незанм дали наистина предпазват от колики, защото бебо беше само на кърма и друго не искаше да погледне и колики нямаше.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Така са си шишетата Peaceне са дефектни  Peace!Аз,лично съм много доволна от тях!

# 8
  • Мнения: 1 668
Аз вече съм изхвърлила 4 такива шишета - протекаха ми и след всяко ядене трябваше да си преобличам детето. А им бях такъв фен - явно рекламата е по-добра от самите шишета.

# 9
  • Мнения: 4 428
Аз имах едно такова шише. На мен попринцип не ми беше удобно и го ползвах рядко. Маги правеше бибата на фльонга и не можеше да дърпа с нея. И, ако не го завинтя много яко, течеше  Tired

Аз съм фен на Авент  Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 404
Не е дефект, от там излиза въздуха, който бебето връща при сукане и го отвежда в тръбичката, а тя на свой ред над млякото, така не се образуват балончета от въздух в течността, които впоследствие бебето ще погълне. Доволна съм от тези шишета, хамалогията по измирането е по-голяма. Никога не са ми протичали, да не би да не сте слагали клапата, без нея текат. Ползвала съм и Чико - отврат, пластмасата се скапа след много кратка употреба. След 1 година ползване си взех Авент, много съм доволна и от тях, но за малко бебе определено препоръчвам Баун, бибероните са от по-мек силикон, съответно по-подходящи. Не правят вакуум както другите, притока на въздух е перфектно регулиран.

# 11
  • София
  • Мнения: 676
  Много съм доволна от шишетата на Dr.Brown  Peace. Всъщност това е старото им име. Сега на тях пише: Be free и имат тази синя капсулка. Не са ми протичали. Ползвала съм и на Avent. Малките шишенца от помпата им за кърма. Не съм много доволна. При махане на капачката, се отвиваха.

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз имах едно такова шише. На мен попринцип не ми беше удобно и го ползвах рядко. Маги правеше бибата на фльонга и не можеше да дърпа с нея. И, ако не го завинтя много яко, течеше  Tired

Аз съм фен на Авент  Peace


 Peace
Авент и Нуби  Simple Smile



# 13
# 14
  • Мнения: 6 164
Споко, така е. С цепка трябва да е. Peace
Лошо няма да имаш 2 шишета на Др. Браун.
Това е най-сполучливото шише за бебета.
Имам го него и Авент и Чико и все пак имам база за сравнение, действително Това е шишето! Peace

Общи условия

Активация на акаунт