как избиха първите зъбчета?

  • 1 549
  • 38
  •   1
Отговори

Анкета

Как изкараха вашите дечица първите зъбки?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 14 яну 2007, 10:13
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Canada
  • Мнения: 649
Предстои ни изкарването на зъбки. В тази връзка:Любопитно ми е каква част от дечицата изкарват първите зъбчита проблемно. Как беше при вашите деца?

# 1
  • Мнения: 9 894
нашите - без никакви проблеми.

# 2
  • Мнения: 8 505
Втора опция.

# 3
  • Мнения: 5 026
Първите два-без проблем! Сега не знам как да очаквам другите...

# 4
  • Мнения: 999
без ядове, даже ни беше избил кътник без да разберем. сега ни никнът горните 2 кучешки

# 5
  • Мнения: 15 619
Първият зъб на сина ми изби без да разбера.

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На Деси първите две зъбчета й избиха към 9-я месец без проблем, но вместо долните се появиха първо горните зъбчета. Сега обаче я мъчат кътниците... Sad

# 7
  • Мнения: 1 382
Имеше си мрънкане и лигавене, но сравнително лесно  Peace

# 8
  • Мнения: 510
Избиха съвсем лесно, някои даже не разбрах, че са се показали вече. Дано е така и с кътниците.

# 9
  • Мнения: X
В началото разбирах ченикнат зъби само по  това че си лапаше много ръчичката и се лигавеше. След това при никненето се получаваше няколко дни разтройство и вечер много плачеше.

# 10
  • Мнения: 7 723
За първото зъбче на малката ми дъщеричка разбрах, когато застърга на лъжичката, по време на хранене Wink

# 11
  • Мнения: 2 897
Имаше висока температура,сополи и леко разстройство.Обаче не мога да твърдя на 100%,че беше само заради зъбоникненето,защото беше и настинал.Следващите зъбки пробиха без проблем.

# 12
  • Мнения: 1 877
С мноооооо лиги,мазане постоянно с Калгел и болки отвреме-навреме

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
ами до сега всички са съпроводени с по 3-4 дни и нощи рев....

# 14
  • Мнения: 203
На нас първите зъбчета излязоха на 3 месеца и 1 седмица, не разбрахме изобщо , докато не ги видях. Бяха 2 на веднъж, долните резци. След месец се появиха и горните 2 резци, там видяхме малко зор, започна нон стоп будене посред нощ, желание за непрекъснато сукане, ужас, а и видимо излизаха по-бавно, венецът като че ли беше малко разранен. Щом пробиха неспокойствието премина. След каратка пауза ситуацията се повтори и в рамките на месец ни се показаха още един долен и 2 горни зъба, така че в момента сме със 7 общо. Долните като че ли излизат лесно, но горните са ни мъка, не спи  през нощта, виси на цицата, през деня е спокоен, но губи апетит, поне аз го одавам на това. Обикновено зъбите ни излизат за по 10 дни, после следва кратка почивка и пак криза. Сега пак не спим и ревем през нощта, всеки ден пребърквам по устата, да видя ще имаме ли някоя изненада.

Общи условия

Активация на акаунт