Ликуид фор кидс

  • 1 075
  • 2
  •   1
Отговори
Честита Нова година на всички мами.
Въпроса ми е следния и ще се радвам ако някой сподели мнението си.След прекарана гнойна ангина/пихме Клацид/направи бронхит-все още сме на Вентолин и Флудитек реших да му купя Ликуид фор кидс давам му го от 2 дни по 5мл.сутрин.Сина ми е на 2г.и4м.Питах личната тя каза по 5мл.Въпроса ми е колко време даго давам дали дозата е подходяща за тази възраст и дали не е късно след като е вече януари  м.и най вече помага ли на дечицата ви?А личната ми не беше чувала за този имуностимулант.Благодаря предварително.

# 1
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз го давам вече втора година. По-здрави сме, но не мога да твърдя, че е от сиропа.
Давам до по 5 мл. 20 дена, после 20 почивка. Другият вариант е по 2.5 мл. Всеки ден без почивка. И двата варианта - по съвет на педиатърката.

# 2
  • Мнения: 1 485
Относно този ликуид не мога да кажа,че е помогнал на моето дете-на 3год и 4м.,давам го от миналата година,след което се разболя от ангина и започнаха да се повтарят,до тук 5,с уголемена трета сливица и непрекъснато е болна,дори сега след последната ангина ,която беше през декември,все още е болна.Така,че аз не съм доволна,а това,че се пие сега незнам какво значение има.Лично аз непрекъснато и давам имуностимулатори и какво ли не ,но ефект за сега няма и най вероятно ще се вади.Дано на Вас да помогне по някакъв начин!

Общи условия

Активация на акаунт