Подарете на детето си GSM... да си опече мозъка.

  • 3 463
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 161
Защо мислите, че само в микровълнова печка можете да се опече яйце?
Вижте http://cellcook.hit.bg

# 1
  • Мнения: 5 468
Ееххх, айде остана си детето ви и без GSM до 20 годишна възраст...
Полянки, горички, тревички - това е начина.

# 2
  • Мнения: 1 161
Ееххх, айде остана си детето ви и без GSM до 20 годишна възраст...
Полянки, горички, тревички - това е начина.

Ракче, левкемийка, туморче -- това е другия  Flutter

# 3
  • Мнения: 3 743
Е, аз съм спокойна за моето дете - има само един GSM, а за да си "опече" мозъка му трябват два Mr. Green. А и 65 мин ще му е трудно да говори Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 468
Ракче, левкемийка, туморче -- това е другия  Flutter
Mr. Green То това хваща понякога и без да знаеш откъде ти е дошло.

# 5
  • Мнения: 704
Цитат: "Трябва да бъде забранено децата да ползват GSM, защото техният мозък все още израства и е особено уязвим към радиацията."

Приемливо като твърдение  Simple Smile -  но не е уточнена възраст /някои хора си остават цял живот деца - това само като шега Sunglasses/.

Личен опит - след тежка катастрофа и последвало комоцио около месец ми беше мнооого неприятно да говоря по GSM - буквално усещах излъчванията му  Shocked

# 6
  • Мнения: 14 654
oт години се знае, че не бива да се говори продължително време по мобилен телефон, но аз си мисля, че никой нормален човек няма да си сложи на всяко ухо по един телефон и да чака да му се пръсне тиквата.
обикновено разговорите траят по-малко от 15 мин, а децата имат мобилни телефони, за да могат родителите да се свържат с тях или да могат бързо да извикат полиция при нужда или пожарна

# 7
  • Мнения: 1 161
Ракче, левкемийка, туморче -- това е другия  Flutter
Mr. Green То това хваща понякога и без да знаеш откъде ти е дошло.
E, сега вече знаеш  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 161
oт години се знае, че не бива да се говори продължително време по мобилен телефон, но аз си мисля, че никой нормален човек няма да си сложи на всяко ухо по един телефон и да чака да му се пръсне тиквата.
обикновено разговорите траят по-малко от 15 мин, а децата имат мобилни телефони, за да могат родителите да се свържат с тях или да могат бързо да извикат полиция при нужда или пожарна
Затова и няма изследване, което да докаже вредата, защото тя вероятно настъпва след 8-10 години постепенно опичане на мозъчните ни клетки. Освен това тя не е задължително да е рак, може да е слабоумие, лоша концентрация, раздразнение, неща, които не се считат за болести...

# 9
  • Мнения: 1 161
Е, аз съм спокойна за моето дете - има само един GSM, а за да си "опече" мозъка му трябват два Mr. Green. А и 65 мин ще му е трудно да говори Rolling Eyes
Ами -- сега с новите планове -- 100 минути свободни, 200 минути безплатни и т.н. без проблем ще навъртат по един час разговори... "ВСИЧКИ ГО(ВО)РЯТ"  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 5 468
Ракче, левкемийка, туморче -- това е другия  Flutter
Mr. Green То това хваща понякога и без да знаеш откъде ти е дошло.
E, сега вече знаеш  Laughing
Люска, знам че с теб е невъзможно да се спори, за това и се отказвам още в началото. Дядо ми почина от рак през 1986 г., когато е нямало GSM-ми. Значи друга е била причината, нали?
Сега стига пророкува за левкемии, раци и прочие... или поне не към моя ник, че ми действа кофти на настроението.
Детето ми като тръгне на училище, ще има телефон, за да имам връзка с него. Твоето като няма, дано доживее дълбока старост.

# 11
  • Мнения: 14 654
Сега стига пророкува за левкемии, раци и прочие...

и аз имам същата молба

# 12
  • Мнения: 702
Довечера за вечеря ще опека яйца "а ла GSM"  chef . В къщи си говориме безплатно защото сме в група така че 60мин. и вечерята е готоваааааа Laughing

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Довечера за вечеря ще опека яйца "а ла GSM"  chef . В къщи си говориме безплатно защото сме в група така че 60мин. и вечерята е готоваааааа Laughing

 Joy Joy Joy
аз пък си мислех кексче да пЕкна Wink
Ох, Люска, Люскаааааааааааа...  ooooh!

# 14
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Приемам твърдението ,че излъчването на мобилните телефони е вредно в някаква степен за организма,но можем ли да се предпазим от всички вредни съвременни технологии улесняващи пак до някаква степен живота ни  ThinkingКолкото до телефоните за децата ,аз по принцип съм против  Crossing Arms малките деца да са с мобилни телефони.Когато скоро на родителска среща казах,че след като децата си играят с мобилните в час ,че и си приказват,учителите да им ги прибират и да се връщат на родителите!Една майка се извърна и каза,че тя държала детето и да ходи на училище с телефона/въпреки изричната забрана от директора/ за да имала връзка с него...ами до скоро като ги нямаше тия телефони-пак преживявахме без постоянната връзка с отрочетата си!
Микровълновите фурни,които са в почти всяко домакинство,са още по-вредни поради начина по който се стопля храната и същевременно се разграждат полезните вещества в храната...
Нека темата не се превръща в спор,хубаво е,че майката пуснала темата е споделила прочетеното от нея в печата относно GSM-ите

Общи условия

Активация на акаунт