Има ли майки раждали при д-р Джонгова ?

  • 906
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Пускам темата тук, защото във Здравния никой няма да я види. Моя близка ще ражда при нея, но прочетох доста противоречива информация за раждания специално при нея и спешно ми трябва още инфо.  Praynig Praynig Предпочитала секцио и може да те изненада в последния момент с причина за такова, предизвикване на раждания и т.н. - искам достоверна информация от хора ,които са раждали при нея Praynig
Ако някой се притеснява да пише тук, да ми пише на ЛС Praynig

# 1
  • Мнения: 7 474
Никой ли не е раждал нормално при нея Shocked

# 2
Здравей,
аз раждах при нея преди 2 месеца и съм страшно доволна. Аз бях решила че искам нормално да раждам и тя ме убеждаваше че ще мога и че това е по добрия варянт за мен (бебто не беше голямо и имам нормален таз и нямах никакви основания за секцио). Но поради лични причини в последния момент (2 седмици преди раждането) реших че искам секцио. Тя до последно ме разубеждаваше но накрая каза че тя си е казала мнението но решението си е мое. Много съм доволна от опрецията на 5я ден вече не я усещах.
Успех на приятелката ти!

# 3
  • Мнения: 851
edna poznata ot foruma rajdashe pri neia.Otide v poslednia moment i nikak ne beshe dovolna, zashtoto oshte ot samoto na4alo doktorkata reshi da ia kara da rajda sekcio pri polojenie 4e tia durjeshe da e normalno.Vse pak nakraya  doktorkata se naloji i tia verno rodi sekcio.Neznam dokolko e dovolno momi4eto, tia moje i sama da pishe. Vse pak dokolkoto znam doktorkata e dobra, a i shtom i tia iska da e sekcio niama problem. Uspeh!

# 4
  • Мнения: 2 159
здравей Leo Hug
моето мнение вече го знаеш, няма да се повтарям, успешно раждане не приятелката ти.
дано се включат и други майки, но и аз като търсех инфо беше доста ограничено.

# 5
  • Мнения: 156
Не знам от къде и се носи славата на тази жена, че е привърженик на секциото?!
Аз преди 2 години родих  при нея, съвсем нормално,без анестезия и епизотомия дори. Още 3 мои приятелки също родиха нормално  2006 година пак с д-р Джонгова. Сега ,ако всичко е наред най-вероятно юли месец пак по този начин ще раждам. Всичко си зависи от конкретния случай и показания.Все пак ако има и най-малко съмнение за възможни усложнения, по-добре секцио с ясен изход, отколкото едно изтормозено и тежко вагинално раждане.

# 6
  • София
  • Мнения: 723
Не знам кой разпространява такава инфо за секциото и д-р Джонгова, но това напълно противоречи на истината. Аз съм й пациентка от години, тази година родих при нея. Още от самото начало тя започна да ме убеждава да родя НОРМАЛНО  и колко по-добре е това за бебето и за мен. Родих нормално, първо раждане, без никакви разкъсвания и епизотомия и тн. Смятам, че това се дължи не само на анатомията ми но и на усилията, които тя и екипа, който избра положиха.
Изцяло приветствам избора на д-р Джонгова за лекар. Още мои приятелки са раждали там, и отзивите са подобни.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт