Нямам енергия!

  • 2 934
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 724
С първата си бременност работих до 8мия месец и имах енергия за трима. Сега съм само в началото на 9 г.с., а едва се влача... Чудя се на какво ли се дължи. Освен всичко, имам страшно много и нетърпяща мързел работа, а и дете на 7 , което очаква да има предишната си майка, а не тюфлек...
от около 10 дни започнах да пия водорасли есенциални мастни киселини на аквасорс, които давам и на баткото и от които съм доволна при него. При мен обач, сякаш няма ефект...
Ако има някои, преодолял такъв проблем, ще ви бъда благодарна да споделите...

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Извинявам се за намесата, пък ти и не питаш това, но сигурна ли си, че е добра идея да пиеш Аквасорс докато си бременна?
А иначе за енергията и аз първите 2-3 месеца само и единствено спях, но после ми мина, работих и кипях от енергия до края. Може и при теб да е временно. Организмът ти най-добре си знае то какво има нужда в момента. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 203
Съгласна съм с jul.  Peace

# 3
  • Мнения: 3 334
и аз се чувствах ужасно в началото /до към 4-ти месец/.Нямах сили,чувствах се постоянно изморена...............все едно съм тичала 20 км. без да спирам,постоянно ми се спеше.Не се притеснявай,ще се оправиш,но за прием на аквасорс най-добре се консултирай преди това с лекар.

# 4
  • Мнения: 1 531
взимай витамини за бременни (например канадските природни Пре-натал) и най-вече гледай да си почиваш, явно имаш нужда... обясни на баткото и в работата, че няма как просто и  това е, гледай себе си  Flutter

# 5
  • Мнения: 1 008
Това е напълно нормално за началото на бременността.
Пусни си кръвни изследвания за всеки случай. Може хемоглобина да ти е нисък...

# 6
  • Мнения: 2 922
Сигурна съм, че като отминат първите няколко месеца ще се почустваш по-добре. Лека бременност ти желая и си почивай. Тя работата няма да избяга  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 217
Аз и в началото и сега в края на бременността нямам сили.Спа по 15-18 часа в денонощие,а в къщи все едно е паднала бомба/правиме лек ремонт/а аз нямам сили да почна да подреждам,но хубавото в случая е ,че таткото бързо се научи на домакинската работа и я върши много добре LaughingВсеки ден пия желязо и пак се чувствам като копала с дни наред.

# 8
  • Мнения: 5 362
В началото на бременността и аз се чувствах така.Все ми се спеше,мързеше,абе бях като парцал.Постепенно това отмина и си изкарах една много лека и приятна бременност.Пожелавам същото и на теб!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 382
С навлизането навътре в бремеността ще отмине. Тези водорасли наистина са страхотни Simple Smile Лека бременност !  bouquet

# 10
  • Мнения: 873
аз пия витамини Булмама.имам анемия,обаче,та пия и Неофолик и Тардиферон.може и при теб да се е получило нещо такова.направи си изследвания

# 11
  • Мнения: 1 596
и аз съм така.вече съм в четвъртия.а ходя като слон едва едва.
толкова ме мързи че чак ме боли Sick
и съм се разглезила ужасно,как ме търпи мъжлето не знам.....абе търпи,обича ме.
аз преди не го обичах,но като гледам как се грижи за мен и взех че го заобичах Wink
но не се тревожи и аз бях така като теб.спеше ми се много и много спах.
аз и сега си лягам в 22 30 bowuu
хайде лека бременност.

# 12
  • Мнения: 256
Моята  енергия изчезна в момента, в който забременях. Чак сега се чувствам отново жизнена.
Бях с ниско кръвно и лека форма на анемия. О да - и отклонения в хормоните на щитовидната жлеза. Витамините уви не ми помогнаха. Май само на Анелия  Joy - родих едно голямо бебе.

# 13
  • Мнения: 1 104
Повечето бременни имат подобни проблеми и оплаквания. Не се предавай. Яж плодове и зеленчуци, пий витамини , но такива за бременни. Трябва да изтърпиш. На мен в началото на бременността много ми се спеше, но после всичко отмина.Сега в 9 месец съм просто тромава, но не ме мързи да правя това и онова.Но се изморявам повече и почивам по-често.

# 14
  • Мнения: 527
За водораслите на Аквасорс съм чувала и недобри отзиви-като това ,че май няма точно водорасли в капсулите,а обикновенно нишесте.Някой беше ги давал за анализ и това му бяха казали.Така,че по-добре витамини за бременни и плодове Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт