Отговори
  • Мнения: 1 744
Нова година - нова тема!
Добре дошли и нека я напълним с повече положителни емоции и най-вече с повече бебчета!

# 1
  • Мнения: 7 640
като ни каниш любезно, идваме Grinning

# 2
  • Мнения: 7 803
тук сме  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 163
Привет! И ние се записваме при вас Grinning.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 552
Хайде и аз да се разпиша пак!

# 5
  • София
  • Мнения: 148
Е хайде и ние се включваме Party

# 6
  • Мнения: 1 744
Ето нещо весело като начало:

http://www.vbox7.com/play:b8cfdbd8

# 7
  • София
  • Мнения: 12 228
   Запис  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 148
Момичета да ви се похвалим днес бяхме на консултация и още с влизането на док й направи впечатление колко са пораснали Laughing Ицко-7,600 Миташки-6,800 наддали са по 700-800 грама.Опитвам се да кача снимки ама съм малко български реотан та да видим какво ще стане newsm78

# 9
  • Мнения: 255
Eто ни и нас Hug
Честита Нова година на всички ви ,много здраве и щастливи мигове ви пожелаваме newsm51
Да ви питам и вас как преспивате децата newsm78,защото аз от известно време водя една борба и със себе си и с децата ама дали ще се получи незнам,днес целия ден се преспивахме НЕ на ръце в кошарките с люшкане,обаче голям рев настава Sad Sad
 20 минути рев за 30 мин сън  Crazy Crazy  newsm78 newsm78нормално ли е?
Дали да продължавам така и ще даде ли резултат този начин на прспиване или ще си плачкат всеки път Rolling Eyesсърцето ми се къса да ги слушам как плачкат,а немога вече да ги вземам на ръце страшна много тежат и оставам без ръце

# 10
  • София
  • Мнения: 12 228
  bigemini  честити ти големи мъже вече  Simple Smile Ние наддаваме по-скромно, но пак към 500-600 грама. В момента са Ваня 5,500 кг и 62 см , а Ники 5,300кг и 64 см  Simple Smile
  merito незнам аз точно за това още не съм решила да пробвам твоя метод, защото не мога да ги слушам как реват. Пиши дали си успяла да постигнеш успех. Засега ги  приспивам вкъщи единствено на гърда...

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 12 228
   Много сте хубави  Simple Smile Моите мадами им пращат много поздрави и целувки Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 148
Благодаря за мадамите целувки винаги Laughing

# 14
  • Мнения: 903
Айде и аз да се впиша в новата тема Grinning
Честита нова година, на всички. Много здраве ви пожелавам.
bigemini, много са сладки юнаците, невероятни са. Ако моите бяха момчета щяха да се казват Христо и Димитър. Но нищо, пазя си тези прекрасни имена за следващите близнаци Joy

Общи условия

Активация на акаунт