Притеснявам се, че бебето все още не хълца

  • 1 331
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
В началото на 7ми месец съм, но бебето все още не хълца. Спомням си, че дъщеря ми вече хълцаше по това време. Дали това не е ранен признак на неправилно развитие? Embarassed
Вашите бебета кога почнаха да хълцат?

# 1
  • Мнения: 999
аз нито веднъж не съм усещала мими да хълца докато бях бременна с нея, а тя си е много добре развита Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 956
Аз чак към края усещах и то много рядко. Не се притеснявай.   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 008
Изобщо нямам представа как се усеща това хълцане  Rolling Eyes
Но мисля, че и моето бебе не хълца  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 1 043
Мисля някъде около средата на осмия.

# 5
  • Мнения: 1 671
За цялата ми бременност усетих бебето да хълца 2 пъти. Не се притеснявай, щом мърда си е наред  Hug .

# 6
  • Мнения: 2 529
Не съм усещала синът ми да хълца, пък се роди нормално развит  Grinning

# 7
  • Мнения: 466
Щом усещаш бебчо да мърда няма проблем  Hug, до колкото зная не е задължително да хълца въобще . Аз лично почнах да го усещам някъде в седми месец -хълцането , но е индивидуално за всеки , а и две бременности могат да са коренно различни една от друга

# 8
  • Мнения: 483
Аз също не виждам нищо притеснително. Аз правя точно 27 седмици днес и не усещам хълцане. Не си спомням с дъщеря ми кога започна...най-силно и беше в 8 ми месец. Стига да усещаш регулярно движение, нямай грижи...

# 9
  • Мнения: 3 500
Важното е да рита.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, поуспокоихте ме да ви кажа Hug  Основно съдех по първата си бременност и затова така се притеснявам.
 Whistling

# 11
  • Мнения: 305
Моят беб хълца от края на 6 месец,но докато разбера че е това си мислех че е стомахът ми.Теб какво те притеснява че не хълца,не виждам място за тревога,бременей си спокойно!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 382
Така и не разбрах какво е чувството от хълцането, аз ли бях глуха, не чувствах ли що....важното е да рита  Peace

# 13
  • Мнения: 1 555
Май и аз не съм чувала хълцане или поне не съм знаела, че е хълцане  Embarassed Embarassed Embarassed
Не е ли най-важното да рита бебето и на ултразвука всичко да е в нормите и наред !!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 245
аз нито веднъж не съм усещала мими да хълца докато бях бременна с нея, а тя си е много добре развита Simple Smile

аз също

Общи условия

Активация на акаунт