Херния при възрастен?

  • 618
  • 3
  •   1
Отговори
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Привет, някой може ли да ме насочи къде в София да направим операция от херния, и ако знаете дали се прави по здравната каса или не , изобщо всичко ме интересува, даже и това къде не бихте препоръчали да я правим.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 383
Темата мен също ме вълнува и затова се записвам в нея. Интересува ме някой наистина качествен хирург в София, който прави операция на херния, но не дискова и не пъпна херния, а такава, при която червата се смъкват надолу и се заклещват. Дано да съм се изразила правилно.

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 18:32 от kia

# 2
  • София
  • Мнения: 771
На мъжа ми правиха операция от херния през Октомври. След дълги проучвания се спряхме на Александровска болница, Втора хирургия. Имаме познат доктор от там, а самата операция беше направена от шефа на отделението. В нашия случай операцията не мина по здравната каса, но по принцип работят с нея и оперират хора от цяла България. При операцията беше имплантирано платно, това е някакъв нов метод, който се практикува от скоро и най-вероятно може да се наложи заплащането на самото платно.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 383
Kali, кой е точно лекарят? Знам, че се слага платно и че по принцип то е консуматив, който не се плаща от НЗОК и май струва 300 лв. И че с платното операциите са по-добри...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт