Женските списания

  • 7 605
  • 40
  •   1
Отговори

Анкета

Кое е любимото ви женско списание?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 06 фев 2005, 10:44

  • Мнения: 522
Кое от женските списания предпочитате и кое смятате за абсолютен боклук?
Аз лично съм фен на ЕВА, а иначе предпочитам немските издания на ''Elle'', ''Vogue'', ''Glamour''. Никога не бих си купила "Бела" - чела съм го веднъж. За мен това е списанието с минуси за дизайн и съдържание.

# 1
  • Мнения: 1 417
Аз съм фен на EVA и от години не си купувам никакви други списания. Понякога прекаляват с рекламите, ама иначе нямаше да е толкова луксозно изданието.

# 2
  • Мнения: 2 258
Гласувах за Космополитан,но не мога да кажа,че умирам без него;)Чета и четирите списания не толкова заради статиите,колкото заради модата.Освен това в Бюти и Ева има повече реклами отколкото статии:)

# 3
Свързвам първата седмица на месеца с новия брой на ЕВА. Изпитвам страхотно удоволствие от първия прочит на списанието на спокойствие с чаша кафе. Следя го от самото начало и продължавам да намирам интересни неща, думи за душата  и въобще за жената. Иначе до болка ми е писнало от "двадесет трика за незабравима нощ", "как да изглеждаме ослепителни за 20 мин." и т.н. по останалите женски списания. Вярно е че през последната година и ЕВА се разводни, но все пак мисля, че е по-доброто списание на нашия пазар.

# 4
  • Мнения: 4 965
Аз съм Козмо-момиче  Wink . Харесва ми модата и козметичните съвети. Приятно е за убиване на времето.

# 5
  • Мнения: 1 002
гласувах за Ева...
но и там 2/3 реклами , къде скрити , къде явни ....
то са едни кремове за по 150 лева...и как да станем и останем вечно ослепителни ..а аз обичам да чета ...

# 6
  • Мнения: 344
EVA преди го купувах редовно, но вече го чета в нета, е с един месец закъснение.
Космополитън си купих 1-я бр и не бях впечатлена.

# 7
  • Мнения: 1 517
Космополитън и Анна

# 8
  • Мнения: 496
Аз също гласувах за Ева, макар да не го чета много често.

Другите списания съм ги разглеждала у приятелки, но не са ме впечатлявали дотолкова, че да си ги купя.  Grinning

# 9
  • Мнения: 182
Aми Максимум още от както започна да излиза а сега и Анна от време на време. Поне не преобладават Тоолкова много реклами.

# 10
  • Мнения: 5 255
От изброените купувам ЕВА и МАКСИМУМ, а освен това и
ЧЕРВИЛО
АННА
ЖЕНАТА ДНЕС
ГРАЦИЯ

 Crazy

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
космополитан, но като цяло не си падам многог по женските списания. Навсякъде пише едно и също и ми става скучно

# 12
  • Мнения: 588
Гласувах за Космополитан, но обичам да чета и EVA!!!! #Milti

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Космополитън.
Но напоследък май си купувам само бебешки списания - определон са ми по-интересни!

# 14
  • Мнения: 6 155
Космополитън, но купувам също "Коса и стил". Другите нещо не ме кефят - само реклами Confused

Общи условия

Активация на акаунт