Среща на форума - Стара Загора 28-29 април

  • 20 240
  • 440
  •   1
Отговори
  • Мнения: 441
толкова съм навита, че нямам претенции къде да бъде и кога

Sarlita ни кани в Трявна Wink, там е чудно

иначе април - май е добре, стига да не съвпада със семейните планове за празнуване на Великден

или с баловете, както се получи миналата година

може би в края на март?!

да започнем обсъждането от сега, че да успеем с организацията

вие сте

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 09:33 от wa_wa

# 1
  • Мнения: 883
С удоволствие се присъединявам към обсъждането на възможността за среща. Наистина смятам, че като имаме повече време за обсъждане - по-добре.
Април, март ми се струва малко раничко, пък и на мене ми предстои пътуване около 20-30 март, а така ми се иска да мога да дойда на срещата.
И още нещо, макар и да не са много учениците във форума, все пак може би бихме могли да го направим през ваканцията - началото на април?
А междувременно, бихме могли да си спретнем една предварителна подготвителна среща в ......... Русе.
Има ли други мами от Русе?

Дефи

# 2
  • Мнения: 3 715
Е има русенки, и питаш Simple Smile, само дето не живея вече там Simple Smile. Аз си мислех за месец май, след Гергьовден, преди започването на баловете. На мен март също ми е доста рано, но и края на април ме устройва. За мястото нямам претенции.

# 3
  • Трявна
  • Мнения: 174
С удоволствие се присъединявам към обсъждането на възможността за среща. Наистина смятам, че като имаме повече време за обсъждане - по-добре.
Peace
Аз също ще се радвам да се запознаем. Единственото ми условие е срещата да стане в почивни или празнични дни .
Поканата за Трявна остава в сила Grinning

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Еххххх,Ани,ти търпение нямаш бе мила. Mr. Green
За мен е без значение къде ще е срещата,важното е да дойдат повечко хора. Grinning
Март месец,като че ли е малко рано,а и времето няма да се е стоплило,а на мен ми се искаше,времето да е по-топличко,та децата да полудуват на воля.
Великден мисля,че се падаше,началото на Април месец,но Дидка ще каже,кога е със сигурност.
Май месец пък почват баловете,и знаете,че миналият път повечето хора не дойдоха именно заради тях.
После юни,юли,август,всеки тръгва на плануваната почивка към морето и пак няма дя стяну няй-вероятно.
Тъй,че както и да го мисля,както и да го мъдря,единственно април месец остава,или началото на май месец.
Минавала съм през Трявна,чудно градче е.Спомена който имам,е че пътувахме и карах мъжът ми да сприа да бера люляци. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 715
Не мога да не се стърпя да не се изява организаторски, но момичета, какво ще кажете за 21-22 април или 28-29 април?

# 6
  • Мнения: 66
ЧЕСТИТА НАВАТА 2007 ГОДИНА НА ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ РОДИТЕЛИ, НА ПРИКАЗНИТЕ ВИ ДЕЧИЦА!!!
Пожелавам на всички много заслужено щастие, звънък детски смях и сълзи от радост и вълнение!
Нека 2007 ви донесе само здраве и радост!
Мили момичета и момчета, ние вече сме заедно с моето слънчице - поради отсъствието ми от страната, не успях да споделя огромното си щастие с всички вас, които безпрекословно ме подкрепяхте - не мога да изброя всички, за да не пропусна някого.
По пътя преминах много трудности, но наистина си заслужава.
Вече дни чета всичко, което съм пропуснала през отсъствието ми и се радвам и страдам с вас - липсвахте ми!
Поздрави на Дарена, Теа, Венесиас, Рос-бул(сега пък блокира латиницата), Ивка, и АПРИЛ-Приемаш ли да помагам в срещата? Hug
ЦЕЛУВАМ ВСИЧКИ ВИ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 533
MAXIM, страшно много се радвам за теб!!! На теб и твоето слънчице пожелавам цялото щастие на света!!!!!  newsm51 newsm51 newsm51

Ани Simple Smile, този път сме там Simple SmileSimple SmileSimple Smile Още повече, че след като срещата ще е в Трявна, едно от най-прекрасните градчета в България Simple Smile И аз съм за април или май, март сякаш е рано.



# 8
  • Мнения: 341
Maxim,честита ти рожба  smile3525 желая ви безброй прекрасни и щастливи мигове заедно.

Нямам търпение вече за тази среща да видя всички ви и слънчицата ви.Само решете къде и кога и пристигаме цялата делегация  Wink а току вижте и мома си имаме вече  Praynig

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Я какви свежи идейки има тука!Великден е на 8 април-точно на Рожденният ден на Павчо.Съгласна съм за Трявна,за края на април,само че Sarlita имаш ли идея къде да се преспи,достатъчно удобно място за всички ни,място и децата да могат да лудуват!Над Трявна имаше една хижа точно в гората,ама като непомня  името  Sick много ми беше харесало там PartyТи си на ход по организацията сега!
Maxim Hug чудесна новина!Много се радвам за вас Heart Eyes
Скоро разбрах за едно семейство в Русе,осиновили наведнъж три деца братчета и сестричета,най-голямото е на 14г.Ще се опитам да направя връзка или по-точно да намеря някакви координати на това семейство и да ги предам на Русенлийки тук да се свържат с хората.
kremmy ще се радвам да сте петима на срещата  bouquet
С мен ще дойде и едно семейство ,което миналата година си осинови момиченце на 4г,ще се огледам и за други ,които нямат интернет,има една притеснена майка,осиновила дете в първи клас пак миналата година Thinking ще и се отрази добре една такава среща със щастливи родители и още по-щастливи слънчеви дечица

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 16:44 от Дидка

# 10
  • Мнения: 441
Maxim, много се радвам, ама много! Браво!


аз - организатор - хич ме няма, ама в Трявна как ми се ходиииии

# 11
  • Трявна
  • Мнения: 174
Я какви свежи идейки има тука!Великден е на 8 април-точно на Рожденният ден на Павчо.Съгласна съм за Трявна,за края на април,само че Sarlita имаш ли идея къде да се преспи,достатъчно удобно място за всички ни,място и децата да могат да лудуват!Ти си на ход по организацията сега!
Ако всички са съгласни на варианта Трявна, ще събера оферти от всички хотели и ще ги кача във форума, после вие сте на ход с решението Simple Smile, за мен остава само да организирам на място нещата Simple Smile

# 12
  • на път
  • Мнения: 2 804
ЧЕСТИТА НАВАТА 2007 ГОДИНА НА ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ РОДИТЕЛИ, НА ПРИКАЗНИТЕ ВИ ДЕЧИЦА!!!
Мили момичета и момчета, ние вече сме заедно с моето слънчице - поради отсъствието ми от страната, не успях да споделя огромното си щастие с всички вас, които безпрекословно ме подкрепяхте - не мога да изброя всички, за да не пропусна някого.
По пътя преминах много трудности, но наистина си заслужава.

И от мен едно голямо ЧЕСТИТО!!! Много се радвам, че сте вече "комплект"!  Grinning Време е за много радости и споделени мигове. Да сте живи и здрави!

# 13
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
http://www.search.bg/c.php?c=336&n=Tryavna&last=0 аз тука взех да се оглеждам,но първо мисля,че трябва да се преброим и тогава да търсим подходящото място

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Maxim Честито ти рожба.  bouquet

Аз принципно съм съгласна за Трявна,но както е писала Дидка,Сарлита ако успее да организира нещо като за всички,и най-вече да има място за децата където да лудуват.
Хайде да се ориентираме към някоя дата и да пуснем отделно тема със анкета но с условието че всички гласували в анкета да се разпишат във самата тема.
П.П.
Креми на теб мила пожелавам докато дойде време за срещата да се увеличите с още един член.Бате кико и бате Лъчко ще са на седмото небе най.вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт