Фотошоп - КОНКУРСЪТ

  • 6 900
  • 162
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Регламент на конкурса

1. Темата е "Св. Валентин", като всеки участник интерпретира любова както намери за добре.

2. Може да участвате с по една творба във всяка от категориите.

3. Творбата може да бъде колаж, рамка, картичка, с елементи по избор на участника. Ще бъдат разделени на три категории-колаж, рамка и арт фотография.

4. Може да използвате ваши снимки, снимки на приятели, както и снимки от Интернет.

5. Всички творби ще се качват на този адрес
за колаж:  http://konkurs1.multiply.com/photos/album/1
за арт фотография:  http://konkurs1.multiply.com/photos/album/2
за рамки:  http://konkurs1.multiply.com/photos/album/3

име на потребител: konkurs1
парола : konkurs

Не забравяйте да напишете в името на снимката потребителското си име от този форум!

6. Краен срок за "предаване" на творбите - 25 януари 2007.

7. Гласуване за всяка от категориите - от 26 януари до 5 февруари

8. Награди: класираните на първо място творби във всяка от категориите ще стоят в първия постинг на темата до следващия конкурс.

Успех на всички!

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 12:34 от микки

# 1
  • София
  • Мнения: 715
Аз съм съгласна с предложението на микки. Наистина е най-удачно да ги качваме на едно място, за да могат да се гледат всичките накуп. Нямам претенции къде, нека повече хора се включат и да направим някъде един албум за целта. Всеки може да участва с по едно "произведение" нали ? Мисля си също, че най-добре ще е да можем да използваме кой каквито елементи иска - в смисъл, без ограничения. Така всеки ще може да покаже свободно виждането си... Може примерно да направим като изискване във всяка "творба" да има от всичко по малко - четки, ефекти, текст, филтри...

Давайте, вие сте!

# 2
  • Мнения: 433
Изцяло подкрепям написаното от mimmss. Картичка или колаж ще правим или е без значение?

# 3
  • София
  • Мнения: 715
Според мен по-добре да няма значение картичка или колаж, защото разликата е малка и всичко зависи от виждането - много от колажите стават и за картички, както и много от картичките сами по себе си са колажи...

# 4
  • Мнения: 1 084
Запис Simple Smile) Каквото и да измислите за регламента, аз съм за Simple Smile) Свети Валентин ли остава темата? mimmss, бързо оздравяване!

# 5
  • София
  • Мнения: 715
Благодаря sage.
Аз още нещо си мислех... за самата снимка в колажа - трябва ли да е тематична?! В смисъл такъв, че Св. Валентин е ден на влюбените, а ние предимно правим колажи на дечицата... и нещо не ми се връзва  newsm78...

# 6
  • Мнения: 1 909
Ето я темата, давайте предложения за регламента.
Аз предлагам краен срок за предоставяне на работите-25 януари, да се гласува от 26. І до 5.ІІ. Темата ще е Св.Валентин, нали?
Добре ще е да се качват работите на едно място, дай предложение къде
В какво се сьстои то4но конкурсьт, 4е не ра3брах?
Обработка на снимка/снимки или най-добьр колаж?
Или просто най-добрa снимка, не3ависимо от това доколко е  шопена? Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 884
mimmss , поздрави  Simple Smile, микки - браво за новата тема  Grinning.
Аз също се чудех дали и снимките ще са тематични, защото малкия не мога да го накарам да позира, може би ако направя рамка, само ще я постна без снимката  newsm78. Какво мислите вие? А, и още нещо, как ще определим какви /кои/ елементи ще се ползват и ще има ли изобщо определени елементи - не можах да разбера? И къде ще ги качим - тук ли?  Thinking
Fujiwara, sage, много се зарадвах като разбрах че искате да участвате   bouquet. Колкото повече хора - по-голяма веселба.

# 8
  • Мнения: 1 884
Ето я темата, давайте предложения за регламента.
Аз предлагам краен срок за предоставяне на работите-25 януари, да се гласува от 26. І до 5.ІІ. Темата ще е Св.Валентин, нали?
Добре ще е да се качват работите на едно място, дай предложение къде
В какво се сьстои то4но конкурсьт, 4е не ра3брах?
Обработка на снимка/снимки или най-добьр колаж?
Или просто най-добрa снимка, не3ависимо от това доколко е  шопена? Embarassed

Идеята на конкурса, доколкото разбирам е - да се направи рамка за снимка или колаж, на тема "Св. Валентин". Това ще реши всеки сам за себе си. Всеки участва с едно "произведение" - т.е. или колаж или рамка. Победителят, ще има честта да му се поства  произведението в началото на всяка нова тема, докато не дойде ново предизвикателство и нов победител.  Grinning /това е страхотната идея на микки/

# 9
  • Мнения: 2 677
Момичета, страхотни сте!  Hug
Поздравления за невероятната идея! Сигурна съм, че независимо от това кой ще спечели, ще се родят много красиви неща!
Още веднъж поздравления!   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 084
Ако искате да направим един пробен Simple Smile) засега Simple Smile) - всеки да участва с каквото намери за добре Simple Smile)) После можем да "ограничим" задачата, да подберем 10-тина снимки, елементи, embellishments Simple Smile) и  да работим само с тях (примерно да се използват поне 3 по избор и да се включат в колаж/рамка). Още пия кафе, а когато съм сънена не съм най-добрият оратор Simple Smile))))))))))

# 11
  • Мнения: 1 884
Ако искате да направим един пробен Simple Smile) засега Simple Smile) - всеки да участва с каквото намери за добре Simple Smile)) После можем да "ограничим" задачата, да подберем 10-тина снимки, елементи, embellishments Simple Smile) и  да работим само с тях (примерно да се използват поне 3 по избор и да се включат в колаж/рамка). Още пия кафе, а когато съм сънена не съм най-добрият оратор Simple Smile))))))))))

Аз съм за  Hug

# 12
  • Мнения: 4 406
за пробен конкурс ще се включа, надявам се музата ми да се покаже на дъното на чашата кафе ...
защо пък да не е приемливо Валентинска картичка с децата- нали с тях ни свързва предимно любов...
ето една идея от мен- моят син постоянно повтаря на Мечо , че го обича- ми т' ва ако не й либоф, здраве му кажи! готова" Валентинка" са направо... Grinning

# 13
  • Мнения: 6 472
Аз също искам да участвам, обаче има нещо, което ме притеснява. Ако се дадат няколко задължителни елемента, това автоматично ограничава подбора на снимките, които ще бъдат използвани.

# 14
  • Мнения: 1 629
С удоволствие ще участвам, макар че работя с Gimp, а не с фотошоп Grinning Ще следя темата  за регламента.

Общи условия

Активация на акаунт