POMOSCHT pobarkaha me

  • 926
  • 6
  •   1
Отговори
Jiveia izvan BG! Bremenna sam a doktorite ne znaiat v koi mesez sam! Predi 2 sedmici mi kazaha che sam v 7 sedmica, vchera mi kazaha che sam v 6 sedm. Prez den mi vzimat krav i yrina i me snimat. Iskat v ponedelnik da me chistiat zaschtoto ne vijdat bebeto, ima plodna torba a niama bebe. Pomognete, kajete kakvo da pravia, vazmojno li e tova, moje li tolkova rano da iskat da me izchistiat ili stava vapros za kasapniza!? Ima li izobschto takava bremennost? Chak sega polychavam izobschto niakakvi simptomi i sam sigyrna che vatre ima niakoi. Kolko dalgo moga da zadarja bez riziko!

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 07:52 от Sylvanina

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Много съжалявам Силвина. Явно става въпрос за кухо яйце: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3058.0
Нормално е в началото да не може да се определи с точност срока на бременността. Принципно това става чрез измерване на зародиша, който 6-7 седмица е мн. малък, а при кухо яйце такъв няма. Щом имаш съмнения обаче, отиди за консултация и при друг лекар. Мисля, че няма риск да отложиш евент. кюртаж. В повечето случай при кухо яйце то спонтанно се изхвърля. Просто отиди при друг лекар!

# 2
  • Мнения: 7 718
Sylvanina, пиши на кирилица. Има КРЕДОР горе в дясно.
Тук никой не може да ти помогне, ние не можем нито да те прегледаме, нито на видим какво е положението. Отиди и на друг лекар.

# 3
  • Мнения: 4 324
Здравей Силвина,
За съжаление е възможно да се случва това за което говориш Sad Може да има плоден сак, но вътре да няма зародиш Sad Предполагам че ти вземат кръв, за да набюдават как се движи ЧХГ-то (хормона на бременността). Ако намалява - това е лошо и за съжаление няма да успееш да задържиш бременността. Ако наистина е кухо яйце, така или иначе това не е нормална бременност и не може да завърши с раждане - няма бебе просто Sad ПОинересувай се какви са ти резултатите от кръвните изследвания и пак ни пиши. Искренно се надявам и ти пожелавам да е станала някаква грешка, а ти да ни се похвалиш че всичко е наред. Стискам ти палци, много силно.

# 4
  • Мнения: 141
Като ти правят толкова тестове, какво казват резултатите?

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
може да е кухо яйце - т.е.е има симптоми на бременост, а бебе не става
но ако искаш иди и на др лекар

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Подкрепям мнението на catnadeen   да потърсиш и друго лекарско мнение.

Общи условия

Активация на акаунт