Кожна клиника Военна болница - НЕ ходете там!

  • 17 682
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 417
След доста голямата реклама / в модни списания, по ТВ и др./ на Кожна клиника във Военна болница реших да я посетя. От много години имам малки мастни кистички под гърдите, които не са болко за умиране, ама си викам пък защо да не ги махна, защо да не съм по-хубава! Записвам си час, който се дава за след около 15 дни при д-р Кадурина, която май е завеждащ. Идва деня, отивам във въпросната клиника и първото ми впечатление е за една наистина европейска клиника- чакащ отпред в хубаво помещение - чакалня и по нещо като домофонна уредба те повикват,когато ти дойде часа.Вътре е чисто, много добре обзаведено.Д-р Кадурина е много симпатична и любезна жена, но според мен не най-компетентната, явно!Първо ми каза: тези кисти се махат по оперативен път,  остават големи белези, но ще пробвам да инжектирам кортизон и те може би ще се самоунищожат, в най-лошия случай няма да се случи нищо!Инжектира кортизона и ми каза, че е почти сигурна че ще помогне - да, ама не тя...След 15дни една от въпросните кисти започна да се възпалява зверски, става една огромна гнойна топка, която единствено може да се махне по оперативен начин!Операцията не е кой знае каква, ама ако това беше идеята нямаше нужда да ходя и да плащам на кожен лекар, а на хирург!Вече и втора киста се възпали, така че още въднъж под ножа! Междувременно при ЛЛ се беше появила още една пострадала от "компетентната" намеса на д-р Кадурина, само че на лицето . Е, ако това е специалист..., то само рекламата би му помогнала ...временно!

# 1
  • Мнения: 5 255
Лелеее  Sick
Четох аз един материал, че Д-р Кадурина е Дерматолог № 1, ама след като прочетох  горното Crossing Arms .

# 2
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Цитат на: mam@
Лелеее  Sick
Четох аз един материал, че Д-р Кадурина е Дерматолог № 1, ама след като прочетох  Crossing Arms .

И сестра ми така беше чела, та ходи при нея.
Не и помогна, но поне не и навреди.
Явно нещата и в тази сфера са като почти за всичко - на много реклама вяра да не се хваща   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт