Пижами Дисни

  • 2 001
  • 19
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Някой има ли представа къде мога да намеря и колко струват?

# 1
  • Мнения: 47 981
има ги зад хотел плиска,в блока където е мтел (или в другия до него),има магазинче за бельо,по 16 лв са,от тези,които са шити в българия
много са краасиви и качествени! Peace
чувала съм че ги има и в метро newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 694
Има ги и в прословутия магазин на бул.ситняково блока вдясно преди ул. Оборище. Не помня колко струваха но май бяха 12 лв, а летните 9 лв.

# 3
  • Мнения: 1 708
Наистина са мноко красиви но и качествени.Летните ги купувам за 9 лв,а с дългия ръкав за 11-12 зависи от възрастта.Но те не са подплатени.

# 4
  • Мнения: 175
Ако ти се ходи до "Илиенци"там има една сергия само с такива пижами-българско производство.

# 5
  • София
  • Мнения: 797
Ако ти се ходи до "Илиенци"там има една сергия само с такива пижами-българско производство.

 Да, но Илиенци е обширно понятие, ако може някакъв ориентир?

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз купувам от магазинчетата Ариет- на Ситняково и в Младост3. 2 за 18 лева или нещо подобно беше.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
има ги в магазинчето в Младост търговски център Кондор-2ет
10тина лева бяха летните,ако купиш две ти ги дават за 18лв
Наистина са много хубави и качествени!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
chocha, пижамки Дисни има в едно магазинче на бул. Бъкстон, м/у Фантастико на светофара и аптека Гален, в края на една затворена уличка е.
Пижамките са по 10 лв.
Според мен обаче не отговарят на възрастта, за която са посочени- по-малки са.
Влади не е едър,но му вземам с 1 г. по-големи, т.е сега съм му взела за 3 г., а той няма 2.
Иначе са много свежи, мекички! Peace

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз пък не съм доволна от тях-долнищата от долу са супер тесни,а горнището е много изрязано и отворено на вратлето.Вече не купувам от тях Naughty

# 10
  • Мнения: 655
Преди време гледах, че ги имаше в "Хиполенд". Много са красиви,но мисля, че там бяха по-скъпи от това, което казват другите. newsm78

# 11
  • Мнения: 391
Провери в Мол-а на Илиенци .

# 12
  • Мнения: 3 576
Преди време бях мяркала на Илиенци, когато търсех пижамки за яслата.
Много са сладки картинките им, но наистина са нещо несъразмерни - долнището е ужасно дълго и тясно - ще стои като клин на детето, ако въобще успее да се навре моя 2-годишен син в размер за 4 г., а пък горнищата къси и отново много тясни....

# 13
  • Мнения: 35 961
има ги в магазинчето в Младост търговски център Кондор-2ет
10тина лева бяха летните,ако купиш две ти ги дават за 18лв
Наистина са много хубави и качествени!

май им вдигнаха цените, защото тази година било последно зареждане, и ГАП нямало да има повече, изтегля се производството - нещо такова каза продавачката

# 14
  • Мнения: 1 311
Много са сладки картинките им, но наистина са нещо несъразмерни - долнището е ужасно дълго и тясно - ще стои като клин на детето, ако въобще успее да се навре моя 2-годишен син в размер за 4 г., а пък горнищата къси и отново много тясни....

Аз пък не съм доволна от тях-долнищата от долу са супер тесни,а горнището е много изрязано и отворено на вратлето.Вече не купувам от тях Naughty

Попаднах преди няколко месеца на такива шити в Турция. Трикото е много по-хубаво и не се развлича изобщо, по-плътно е и кройката е по-различна - долнището е нормално, а не като клин и без ластик отдолу. Горнището също е достатъчно дълго и широко. С две думи - харесаха ми повече, но и цената им е - 17 лв. за детска пижамка  #Crazy, поне е качествена ...

Общи условия

Активация на акаунт